Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szintetizátoron tanuljak vagy...

Szintetizátoron tanuljak vagy gitáron?

Figyelt kérdés
rengeteg féle műfajt szeretek. Nagyon szeretem a rockot (Metallica, System of a down, Tankcsapda) A magyar zenében a Tankcsapdát szeretem nagyon és a kedvencem Ákos. Nagyon szeretnék gitározni tanulni mert vannak sajár dalszövegeim és tudnék Ákos, Tankcsapda számokat játszani. A szintetizátort viszont azért szeretném mert imádom a szintipopot és az elektronikus zenét.kedvenceim: Bonanza Banzai, Depeche Mode.mit tanuljak?

2013. máj. 22. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát gitárosból annyi van, mint a szemét, szóval tanulj inkább billentyűn.
2013. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyéb szempontok alapján nem tudsz dönteni, akkor a szintit javaslom, gitározni jóformán minden második ember tud valamennyire, így nem túl könnyű együttest találni sem. Ja, és hogy ne gondold, hogy elfogultságból mondom a szintit, én gitározom és bassszusgitározom :)
2013. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiiii ***** válasza:

Szerintem lazán tanulj mindkettőt. :)

Én gitározom, volt, hogy zongoráztam, de szeretnék majd újra, illetve a szaxofonozást fontolgatom nagyon komolyan, meg a hegedűt, és a szintit is.

Na már most az, hogy valamiből sok van, vagy kevés, szerintem rohadtul mindegy. Ha nem megélni szeretnél belőle, hanem csak szeretnéd csinálni, mert élvezed és tetszik, akkor lényegtelen, hogy hány millióan gitároznak, vagy szintiznek még Rajtad kívül.

2013. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de hát az drága is lenne meg időm sem lenne rá..
2013. máj. 24. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!