Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedvenc számotok Florence...

Kedvenc számotok Florence Welchtől?

Figyelt kérdés
Nekem: Shake It Out, Spectrum, Strangeness & Charm

#machine #welch
2013. máj. 20. 17:47
 1/7 anonim válasza:
Nehéz kérdés... Talán a What the water gave me. De a Drumming song is nagyon jó.
2013. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

What the water gave me szinte egyértelműen a kedvencem, de a Heartlines is zseniális. Szeretném is egyszer magamra tetováltatni, hogy ,,Just keep following the heartlines on your hand" :)

Most viszont így belegondolva, minden számuk nagyon jó. Florence egy elképesztően tehetséges énekes, nem tudok betelni a hangjával és az előadásmódjával. Remélem hamarosan eljönnek Magyarországra is, mert nagy betűkkel szerepel a bakancslistámon, hogy egyszer ott legyek egy koncertjükön.

2013. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:d ez így igaz utolsó :d nyomtam egy zöld gombot :d
2013. jún. 26. 12:29
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem még.spectrum, shake it out (ez olyan, mint egy himnusz) breaking dawn, sweet nothing
2013. jún. 26. 12:30
 5/7 anonim válasza:

Hát igen, azok is mind zseniálisak, de ott van még a Lover to lover, All this and Heaven too, No light, no light, Only if for a night.. és hú de sokáig tudnám még sorolni :) óóó és a Cosmic love!! Egyébként amióta ezt hallottam: http://www.youtube.com/watch?v=Yc67Kain_Xc , nagyon várom, hogy akusztikus verziója is legyen a Sweet nothingnak. Így nekem még jobban tetszik.

Most szerintem egy új lemezen dolgoznak, mert egész nyáron csak egy koncertet adnak, pedig végig szokták fesztiválozni Európát. Jövetnének már a Szigetre is.. nagyon sokan kérik őket. Tuti az első sorban lennék, valamilyen táblával a kezemben. :)

2013. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lover To Lover, Hardest Of Hearts, Breath Of Life, Seven Devils, Blinding, Bird Song, Girl With One Eye és még sorolhatnám. Szerintem nincs olyan számuk, amit nem szeretnék :) Nagyon várok már egy mo-s koncertet, minden vágyam eljutni egyre és teli torokból énekelni a tömeggel :)
2013. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Delilah, What Kind of Man, HowBig How Blue How Beautiful :) most kaptam rá Florence-re
2017. jún. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!