Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen az az 'Ambient Metal'?...

Milyen az az 'Ambient Metal'? És hány alműfaja van pontosan? És van köze a Gothic Metalhoz?

Figyelt kérdés

Ezzel az Ambienttel kapcsoaltban rengetegfélét találtam:Ambient metal,Black ambient,Dark ambient,Funeral doom metal,stb.

Csak egyszer az életben valaki listázná nekem az összes Metálműfajt...ember legen a talpán,aki kiigazodik ezen a rengeteg műfajon.


Előre is köszönöm a segítséget!(megj.:keresgéltem,de nem jutottam sokra.)



2013. máj. 14. 20:51
 1/4 A kérdező kommentje:

*kapcsolatban

*legyen a talpán


Elírtam :)

2013. máj. 14. 20:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Ambient metal: az atmoszférikus zene keveredik a metállal, Black Ambient: keveredik a Black metallal, A Dark Ambient rituális zenének is jó (mellesleg, aki a sötétségre vágyik, annak is tökéletes). A Funeral Doom az egy teljesen más műfaj.


Van még a Noise, ami tényleg csak erős idegzetűeknek ajánlott, mert az ember füle szétreped a pattogástól, recsegéstől. Az egy zajmassza.


Space Ambient: Az univerzum zenéje, vagyis utazás az univerzumban, olyan képet tár a hallgató elé. Pl: Steve Roach.


Industrial Ambient: Pl: Melek-Tha, Mz-412. Rituális, apokaliptikus zenék.


Gothic metal-hoz annyi köze, hogy közel áll hozzá.

2013. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamint megemlíteném még a Neoclassical/Ambient, és Ethereal Ambient zenéket: Artesia, Arcana, Dargaard.
2013. júl. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utóbbiak már tényleg közel állnak a gothic stílushoz.
2013. júl. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!