Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeri valaki azt a müfajt...

Ismeri valaki azt a müfajt "zenében" hogy dark ambient? Vélemény?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem birom felfogni hogy valakinek tetszik ez szörnyü nyomaszto zaj. Fél percig sem birom hallgatni mert annyira depressziv és beteges.

2012. dec. 23. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem betege és depresszív nekem, de fél percnél én sem bírom tovább. Nagyon hiányoznak a dobok, meg most pörgök... big beat, breakbeat és dnb :)
2012. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+s
2012. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dark ambient ellazításra is jó, aki a sötétségre vágyik. Nem mellesleg rituális zenének is jó.
2013. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a Noise-t, ami tényleg csak erős idegzetűeknek ajánlott, az tényleg idegesítő, mert az ember füle szétreped a pattogástól, recsegéstől. Az egy zajmassza.
2013. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én szeretem, főleg Access to Arasaka-t (minden este hallgatok egy kis array[0.8191]-et, kill_recorder=$c1-et vagy Waiting War-t, nagyon jó számok) amikor végighallgattam a teljes void albumot, nem gondoltam volna, hogy beteges, sőt, bejött
2014. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!