Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy Behringer: PRO MIXER...

Verrob kérdése:

Van egy Behringer: PRO MIXER DJX900USB keverőpultom és a mixemet akarom rögzíteni laptopom-ra. Van külső hangkártyám meg line bemenete is?

Figyelt kérdés
De viszont sokan azt írják hogy a keverőpult rec kimenetjét kell rá kötni a line -ra na de az enyémen semmilyen rec nincs akkor melyik lehet az?

2013. máj. 12. 21:42
 1/2 anonim válasza:

Hello! Ha nincs rec, akkor a Masteron kívül van más is, akkor teszteld le, hogy melyik adja még a jelet mint egy Master, és akkor az tökéletes is(mert ugye hangot veszel fel, és a master szükséges, hogy halld magad is)...

Nah és ha megvan a másik kimenet, akkor egy RCA-Jack kábellal szépen bemész a külső hangkártya Line-ba vagy egyéb más bemenetbe, és egy felvevő programmal mehet is...

Szóval itt tök lényegtelen, hogy Rec vagy nem, mert az is ugyanazt nyújta, mint a Master, csak megkülönböztetés céljából van ott... Én néha a Rec-re kötök egy külön erősítővel ellátott hangfalat és ugyanazt nyújtja, mint amikor a Masterral bemegyek a keverőerősítőbe... Remélem érthetően írtam ezeket ;)

2013. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, most már rájöttem hogy azért van az usb-éje páldául. Meg van olyan hogy "tape" és a line-al együtt felveszi a felvételt.
2013. máj. 14. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!