Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most voltam behúroztatni a...

Most voltam behúroztatni a klasszikus gitárom, de akárhányszor is hangolom be, mindig elhangolódik magától kb. egy fél óra alatt! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Hangszerboltban, zenész csinálta meg, szóval biztos jó munkát végzett.Nem most kezdtem gitározni, csak eddig még nem volt ilyen gondom:/

Gondoltam, talán még nem "álltak" be az új húrok, de sajnos ehhez a részéhez csak nagyon minimális szinten értek.

Nem egy akkora érvágás, csak féltem a gitárt, plusz nem szeretném naponta 8szor behangolni:P


Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2009. szept. 30. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem görbe a gitár nyaka és a hangolócsavarók sem lazák, akkor a húroknak kell még nyúlni egy kicsit, max 1 hét és jó lesz.

Nylon húrok vannak rajta, igaz?

2009. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen.Sima sztenderd akusztikus gitár és a húrok is, ugye kivéve a felső három(E1,A2,D3) A gitár amúgy teljesen rendben van, én is valami ilyesmire gondoltam, hogy mivel új húr még nem "szokták meg egymást a gitárral xd:P
2009. szept. 30. 15:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Felső három fém.Bocsánat, ezt kihagytam.
2009. szept. 30. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:

De belül nylon szál van és arra van rátekercselve a fém.

Tépkedd meg, játssz rajta sokat és húzz utána, majd be fognak állni

2009. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!