Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen csoportú...

Szerintetek milyen csoportú hangom van?

Figyelt kérdés
19F vagyok, http://www.youtube.com/watch?v=9IejHKpfHso ebben a videóban az elsőn E3-ig, a másodikon C6-ig tudtam kiénekelni a dolgokat,a többi már csak kicsit nyekergősen ment, mármint a magas:D Milyen csoportba tartozom akkor hang ügyileg? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. máj. 8. 15:56
 1/5 thefullers ***** válasza:
Ha valóban tisztán megvolt az E3-C6, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy igen szerencsés vagy. Ezzel a hangterjedelemmel basszusban és tenorban is megállnád a helyed. A bariton ugye a kettő között van, szóval azt már nem is említem. :)
2013. máj. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen megvan, persze kicsit azért javítani kell rajta, mert az utolsó hangok azért nem tökéletesek ,de majdnem ! Adhatok erre a videóra? Vagy csak átverés?
2013. máj. 9. 06:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. máj. 9. 06:33
 4/5 thefullers ***** válasza:
Igazából a dolognak nincs köze a videóhoz. Ha leülsz egy zongora mellé, és elkezded hasonlóan énekelni a lenyomott hangokat, ugyanez lesz az eredmény. :)Szóval ha végig énekelted, akkor gratula. :)
2013. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Az a baj, hogy szerintem nem tudok még elég jól bánni a hangommal, gondolom ez azért van mert csak hobbiból énekelgetek , de azt egyfolytában:D Fürdőben, szobában, mindenhol:D
2013. máj. 9. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!