Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyit ér egy Kirk Hammett...

Mennyit ér egy Kirk Hammett által aláírt Metallica koncertjegy?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tőle megválni de... sajnos lehet hogy muszáj lesz..
2013. máj. 7. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

amennyiért eltudod adni. De magyarországon nem igazán vevők ezekre a dolgokra. Nekem van egy szigetes pólóm amit még 2005-ben aláírt az egész Children of Bodom- kutyának se kellett. Van egy az egész Eluveitie-Ensiferrum bandával, és még sok inen-onnan összeszedett zenésszel (Ville valo, Alexi Laiho, Christian Alvestam, In flames...) aláírt málhazsákom- kutyának se kellet.

Egyrészt nehéz bizonyítani, hogy tényleg ők írták alá másrészt Ezek nekem felbecsülhetetlen értékek, de másoknak nem, ráadásul ma már nem nagy tudomány egy szignót szerezni valamelyik nagyobb "sztártól"


Tegernako

2013. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Háát akkor inkább nem is kezdek neki.. :-/ Úgyis csak le lennék oltva h biztos kamu.... :D Köszi a választ! :)
2013. máj. 10. 12:17
 3/4 anonim válasza:
én megvennéém!!
2013. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 free spirit ***** válasza:
Mennyit kérsz érte? Megveszem
2013. aug. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!