Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Metallica tényleg csak a...

A Metallica tényleg csak a pénzért zenél?

Figyelt kérdés

Ők maguk mondták, hogy: " Ne hallgassanak minket ingyen"

Szerintem ez eléggé beképzelt, főleg így ki is jelenteni. A South park egyik részében is bent volt a Metallica dobosa aki sírt az úszómedence mellett letöltik a zenéiket és emiatt nem tud még gazdagabb lenni..

Szóval ?



2013. márc. 22. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Elég csekély felfogó képességgel kell rendelkeznie annak az embernek aki egy idióta mesében hangzottaknak valós alapot állít.Nehogy el hidd már,hogy tényleg sír Lars Ulrich mert nem vehet magának szín aranyból egy bart.

Felteszek én egy kérdést: neked,hogy tetszene ha bő 4 évnyi kemény zenei munkádat a sok kis $zaros ingyen töltögetné le a netről ? A Metallica kb 3-4 évente ad ki egy lemezt 3-4 ezer forintért kaphatóak baromi jó minőségben.Nem értem ezzel mi a gond.Sőt még a koncert jegy is olcsó ahhoz képest,hogy több mint 2 órásak a Metallica koncertek.

Egyébként még szép,hogy a pénz is benne van a dologban,különben mivel finanszíroznák a turnékat vagy a hangszerelést?Talán Kirk Hammet játszon egy olcsó fos harley bentonon ami még tüzifának is fos ? Na,gondolkodj el mielött ilyen baromságokat kérdezel.

2013. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
És még hozzá tenném,hogy egy olyan zenekarról beszélünk akik beleírták magukat a történelembe.
2013. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A south parkos dolog tudom hogy nem igaz.

Más előadónak is letöltögetik a zenéit mégse rinyálnak miatta.

2013. márc. 22. 22:04
 4/18 A kérdező kommentje:
pl: black sabbath
2013. márc. 22. 22:05
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Képzeld nem a pénzért csinálják.Anno a black albumból annyit adtam el,hogy még a dédunokáik is elélhettek volna , itt valóban többről van szó: a rajongókról.A Metallica több mint 30 éven át üzemelt.Na mármost ha például 2000 környékén leálltak volna ,egy mai tizenéves srác körülbelül leugrott volna az erkélyen,hogy nem láthatta élőben a kedvenc zenekarát és ez nem csak 1 emberrel fordulna elő, képzeld el ha 60 millió ember búslakodna,hogy : óóó miértnem születtem a nyolcvanas években,akkor még láthattam volna élőben a Metallicát...Érted miről beszélek ?Még mindig tolják és lehet őket élőben látni ez a lényeg.Mindenki boldog a pénz meg senkit sem izgat ha egy koncertről van szó.
2013. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
A Metallicások azért "rinyálnak" mert gondolnak a feltörekvő zenekarokra akiknek szintén nem tetszene ha letöltögetnék a zenéjüket...Többek közt én is azt osztom,hogy egy CD többet ér mint egy letöltött fos.Azt megtudom becsülni,az én pénzemből vettem,megtudom fogni akármikor feltehetem,és egyébként is jól néz ki,eszmei értéke van.
2013. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Az a gond,hogy zenésznek kéne lenned,ahhoz,hogy ezt megértsed.
2013. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

az összes mainstream zenekar akinek klipjei, albumai vannak, a pénzért zenél.

ezek kereskedelmi termékek, van logójuk, imázsuk, PR-juk.

ezzel nem azt mondom, hogy ez jó vagy rossz, nyilván ízlés kérdése. de a gépezet a pénzről szól.

2013. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

1# "különben mivel finanszíroznák a turnékat vagy a hangszerelést"

nem akarok kötözködni, de milyen hangszerelést? talán a hangszerparkot, vagy a roadolást nem?

2013. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hogy védik a metallicat.....pff
2013. márc. 25. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!