Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még hasonló világnézetű...

Vannak még hasonló világnézetű emberek?

Figyelt kérdés

Szeretném olyan emberekkel, lehet fiú is lány is, nekem tök8, aki CSAK a ROCK/METAl zenét szereti és van benne hazaszeretet!


Ja, és lehetőleg tizenéves legyen!

13/F


Egyébként itt, ahol én lakom, ilyen korombeliek nincsenek.



2013. máj. 6. 15:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
40%
A Guns&Roses nem magamutogató.
2013. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Én 13 vagyok és nagyon szeretem a rockot, metalt, és a hardcore, deathcore zenéket
2013. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Micsoda viták zajlanak itt le :D
2013. máj. 13. 13:09
 24/27 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy én is "megtértem" :D.

Igazából eleinte sajnos én is dubstepet hallgattam, mert akkor jó volt nekem, de abból is sz"rt csináltak, mint még jó sok műfajból. De szerencsére jöttek a megmentőim: a régi jóöreg Metallica, Pantera, GnR és a társaik. Ők egy nagyon szép életfelfogást adtak nekem :). Aki olvassa ezt és még(!) dubber, annak nagyon ajánlom, hogy térjen meg, mielőtt a zenei igény már teljesen a földön lesz. Soha nem fognak feledésbe merülni a régi jó és értékes rock, metál, sőt blues és jazz zenék sem. Azok valamikor igazán beférkőztek az emberek szívébe, és bármikor jólesik meghallgatni egy ilyent. Én nem bántam meg. (Persze mindenki maga dönti el, mit hallgat)

2013. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is van egy haverom,, aki a techno és dbstep zenéről tért meg a rockra, metálra. Emlékszem, tavaly az egyik osztálykiránduláson bekapcsoltam mellette a telómon pár Tankcsapda meg egy Nirvana számot, akkor még azt mondta, hogy "Fúj, mi ez a sz*r zene, kapcsold már ki", meg stb., ma meg már Suicidal Silence-t, Metallica-t, Slipknotot, black metalt, metalcore-t hallgat:)) Szóval, csak hajrá!:))
2013. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%
Na! Mondom én, hogy jó dolog a megtérés. :D
2013. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az "embert" nézzük, ne azt, amit hallgat, mert az olyan mindegy.

Tessék nyitottnak lenni, még ahhoz is, aki Rock-ot, vagy Metalt hallgat... mint én.

2013. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!