Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még hasonló világnézetű...

Vannak még hasonló világnézetű emberek?

Figyelt kérdés

Szeretném olyan emberekkel, lehet fiú is lány is, nekem tök8, aki CSAK a ROCK/METAl zenét szereti és van benne hazaszeretet!


Ja, és lehetőleg tizenéves legyen!

13/F


Egyébként itt, ahol én lakom, ilyen korombeliek nincsenek.



2013. máj. 6. 15:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Miért olyan fontos neked hogy CSAK rock/metált szeresse az illető?
2013. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
56%
mert az valószínűleg még normális ember:)) ;)
2013. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, ott a pont! Amúgy meg azért, mert én is csak azt szeretem, és szeretnék hasonló emberekkel "ismerkedni."


Amúgy én sem vagyok hungarista! :D

2013. máj. 8. 17:46
 14/27 anonim ***** válasza:
41%
Korlátoltak vagytok.
2013. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
64%

Jelen! :D 14/L Bár én sem vagyok hungarista.

Nem vagyunk korlátoltak, csak kissé idegesítő, hogy mindenki divatzenét hallgat. Nem tudják mi az igazi zene.

2013. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%

Pedig annak tűntök :)

Téged miért idegesít hogyha valaki másféle zenét hallgat mint te?

Illetve miért csak az az igazi zene amit te hallgatsz? :)

Mondjuk fiatal vagy még, remélhetőleg kupálódsz majd még kicsit :)

2013. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%

Nem kupálódunk. Legalábbis én nem. Anyukám is csak rockot és metált hallgat, és én is kitartok mellette. Nem csak ez a zene jó, de amikor öt selyemfiú nyávog talpog rózsaszínben, az nem zene. Csak a kis hülye tinilányoknak tetszik, éppen ezért eladtható. De mi ezekben a férfias?

A másik ilyen a porszívócsattogás (gépzene), amit mindenki hallgat. Fejfájást lehet ettől is kapni, mellesleg ilyet én is tudok csinálni. És fahangú ismeretlen (vagy éppen agyonsztárolt) arcok ismételgetnek benne egy szót, jó esetben egy mondatot.

A pop zene még elmegy, meghallgatom, bár mostanában ebből sincsen normális.

Szerintem (gondolom akkor csaz szerintem), akik ilyeneket hallgatnak, azoknak nincs igazi stílusuk. Mindig csak az éppen aktuális agyonsztárolt valakit/valakiket hallgatják, aztán egy hónap múlva jön egy másik, ez pedig eltűnik a süllyesztőben. Megismernek tőle egy számot, jó esetben kettőt-hármat, aztán ő a kedvenc, és hú de oda vannak érte. A mai világban (ez egy kicsit furi, hogy 14 évesen prédikálok nektek a mai világról xD) nem kell semmi énekhang ahhoz, hogy ismert legyél. Csak nézz ki jól, legyen egy elmebeteg személyiséged, lányok esetében legyen nagy melled, és szerezz magad mögé egy kiadót, aki majd teletömi a reklámoddal a fél világot. (Ne essék félreértésbe senki, nem vagyok féltékeny ezekre az emberekre, soha életemben nem akartam ismert lenni)

2013. máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. A rock és metál zenének van mondanivalója, üzenete, a manapság "zenének" nevezett valamiknek pedig nem nagyon van. A pop zenén belül ugyan tényleg vannak igényes dolgok, de azokkal is az a baj, hogy túl mainstream dolgok. A rock és metál együttesek pedig alapból ne is vágynak ilyen hírnévre, mint ezek a "sztárocskák"...
2013. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
49%

Minden zenének van valamije üzenete.

Egyébként gyakran mondják ezt a rock és metl rajongók, hogy az ő előadóik nem vágynak hírnévre, meg nem mainstreamek, de valójában azok. Nézzük csak a magamutogató rock bandákat, mint pl. a GunsnRoses, de sorolhatnám.

2013. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
47%
A Guns 'n Roses nem mainstream, attól még nem lesznek azok, hogy híresek, és sokan ismerik őket, ki tudtak törni az underground világból. Szerencsére még nem adták el magukat, ami nem is nagyon várható, bár a régi Guns-hoz képest ez a mostani valami borzalom...
2013. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!