Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek meg lehet tanulni...

Szerintetek meg lehet tanulni klasszikus gitározni hogy a bal kezemen 2 új nem hajlik?

Figyelt kérdés

Csak a felső új percek nem hajlanak, mutató és középső új.

Amelyekkel a bundokat fognám le.



2013. máj. 6. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

miért teszel fel olyan kérdést, amire ha őszinte választ kapsz, akkor megsértődsz, és kimagyarázod hogy nincs igaza annak, aki jobban ért hozzá mint te?:)

próbálkozni szabad, lehet hogy menni fog, de szerintem is nagyban hátráltatni fog, ha az ott nem hajlik. bár van olyan ismerősöm, aki nagyon jól hegedül (nem hobbi szinten, egyetemi szinten), és az egyik ujjának neki sem hajlik a felső ujjperc, vagyis neki behajlik, csak ő nem tudja magától hajlítani, viszont ha a húrra odanyomja, akkor az úgy magától behajlik.

2013. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy Te pont nem születtél arra? Annak születtél, akiről tényleg elhiszed, hogy te vagy :)
2013. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sértödtem meg és nem is mondtam senkinek hogy nincs igaza.
2013. máj. 7. 11:57
 14/15 anonim válasza:
szerintem meglehet ,bal kezes gitáron .:D :)
2013. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
pengetni szerintem nem lehet azokkal az ujjakkal
2013. máj. 8. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!