Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani George Michael-tól a Cowboys and Angels című dalt?

Figyelt kérdés
A nagyját én is értem, de nem tudom visszaadni magyarul azokat az árnyalt kifejezéseket, amiből pedig van benne néhány. Pl. : Monkey see, and monkey do. Ez egy kifejezés arra, hogy egy olyan folyamatot tanulunk, amit nem értünk, hogy működik. Szóval lenne valaki, aki tud annyira angolul, hogy lefordítsa nekem? Imádom ezt a dalt.

2013. máj. 2. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Leírni nem tudom de ha beírod a Google-ra,hogy : George Michael❤ Cowboys and Angels (Metro Lyrics) kiadja a fordítást.(Én is ímádom ezt a dalt tőlle,de mondjük én mindeggyik számát imádom kivéve amit nem annyira! 😉)
2016. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!