Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MACKLEMORE X RYAN LEWIS -...

MACKLEMORE X RYAN LEWIS - Otherside REMIX Feat. FENCES www.youtube.com/watch? V=fvDQy53eldY valaki le tudná írni h miről énekel vagy miről szól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a számát még nem ismertem, szóval csak most meghallgattam meg átolvastam egyszer, lehet pár dolgot félreértettem, de nagyjából az, hogy volt egy ember, aki elkezdett drogozni, mert hogy minden rapper azt a szert használja, és ettől majd megjön az ihlet. Aztán egyre keményebben drogozott, de azt hitte jól van, és végül meg is halt.

És hogy mindig mindenki azt hiszi vele ez nem fog megtörténni, nem fog meghalni.


És hogy a rapperek lebecsülik a zene erejét, és hogy mekkora hatással vannak egyesekre.


Ez csak egy nagyon leegyszerűsített magyarázat, de oldalakat nem akartam írni.

2013. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2013. ápr. 30. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!