Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik nem szeretik a One...

Akik nem szeretik a One Directiont! (banda) Negatív vélemény kellene. Mit nem szerettek benne?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy azt kérném tőletek, hogy mondjátok el, mi taszít, mit nem szerettek a One Directionben, hogy legyen negatív vélemény is a házimhoz. Mivel a tanár is látja, fogjátok vissza magatokat pls

2013. ápr. 27. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Személy szerint én nem viszonyulok hozzájuk fröcsögő gyűlölettel, mert végül is nem szolgáltak rá. A zenéjükkel tulajdonképpen semmi bajom nincsen - nem hallgatom őket, mert szerintem semmi extra nincs a számaikban. Rábólint az ember, ha hallja, hogy oké, később kicsit talán irritálja is a zene, ennyi... Maga a zene belőlem nem vált ki túl sok érzelmet, se negatív, se pozitív értelemben, egyszerűen nem esik az érdeklődési körömbe.

De kérdezhetnétek, hogy akkor mégis miért nem szeretem ezt a 1D mániát, és igazatok is van, mert mint mondottam volt, a zenével nincs bajom. Inkább az irritál, hogy a csapból is 1D folyik víz helyett, hogy bekapcsolod a TV-t és csak ezt látod. A másik bajom a rajongók elvetemültebb csoportjával van - nem általánosítok, mert nagyon jól tudom, hogy léteznek teljesen normális 1D fanok, nem is kevés! Viszont sajna sok az erőszakos rajongó, akik ha kérdeznek, hogy szereted-e a One Directiont, és nemleges választ kapnak, már ki akarnak nyírni. Kritikát sem fogadnak el a kedvencükről, és nemrég cirkuszoltak is egy elhunyt énekessel kapcsolatban, nem épp lájtos megjegyzéseket téve... Persze, bárkinek lehetnek normálatlan rajongói, így ez utóbbi nem igazán az együttes számlájára írható. Ami a bandatagokat illeti, kicsit néha irritál a viselkedésük, nyilatkozataik, de egyiket sem utálom vagy gyűlölöm, hiszen egyiket sem ismerem személyesen.

2013. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM! :) várom a többi véleményt :)
2013. ápr. 27. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Engem legfőképp az idegesít,hogy tehetségtelenek és mégis mennyire befutottak.Azokat a nótákat amiket játszanak már vagy ezerszer halottuk,csak más formában.De ezt a legtöbb ember nem hallja.Egy rakás 80as évekbeli rockzenekar már felhasználta ugyanazt a nótát amit az 1D használ.Nincs bennük semmi különleges és egyszerűen hiányzik belőlük az egyéniség.Semmi újat nem tudnak felmutatni,ahogy azt elöbb már leírtam.Külsőről és nemi identitásról ne is beszéljünk mert nincs bajom a nyílt homoszexuálisokkal.
2013. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Azt mondod fogalmazzak visszafogottan. Hát jó.

A zenéjük semmitmondó, ugyanazt hajtogatják a szövegeikben mint a popzenék 99%-a, a hangzásuk is csapnivaló és hangjuk sincs igazából.

A zene szerintem akkor jó, ha érzéseket vált ki az emberből. Nekik belőlem nem sikerült.

Ja és a zenei ízlésvilágomba (bár elég széles, hallgatok punkot, rockot, metalt, és emellé egy kis rapet is) sem igazán férnek be.

Bocsi ha magadra veszed, ez csak az én véleményem :)

Ja és amúgy nem utálom őket, inkább úgy megyek el mellettük, hogy ne vegyem észre őket. Nem nézek tévét se túl sokat (bár nem csak miattuk).

2013. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Tipikusan olyan zenekar akik 5 év múlva sehol se lesznek.Arról meg ne is beszéljünk,hogy sablonosak.
2013. ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Én nagyon nem szeretem őket mert:

1. Ahhoz képest hogy ilyen jól befutottak nem tettek le semmit se az asztalra. Nem írtak dalt, nem használtak semmilyen hangszert stb.

2. A koncertjeik borzalmasak. Legalább is a közönség nagyon is. Sok sikoltozó kislány teljesen elrontja z egészet. Nem tapsolnak nem énekelnek együtt az együttessel csak sikoltoznak mint az elmebetegek.

3 A zenéjüknek semmi értelme. Nem elég hogy a legtöbb lopott de semmi mondanivalójuk sincs. Csak annyi hogy "jaj de szeretlek, jaj de imádlak, meghalok utánad". Tipikus popzene.

4. A szomszéd néni lyukából is ők folynak.

5. Filmet csinálnak magukról.

2013. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Már unalmas.Sokkal jobb a Big Time Rush!!
2013. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én elsősorban azért nem szeretem őket mert a lányok odavannak értük és ezért nem a környezetükben élő fiúkba szerelmesek


A legtöbb dalukat a Beatles írta meg más régi bandák...


Sablonosak.


És a koncertjeiken tök szarul énekelnek a zenekiadónál csak "kisminkelik" a hangjukat :S

2013. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, szerintem ahhoz képest, hogy hatan vagy öten vannak nem sok mindent csinálnak. Mindenki "énekli" a tipikus, csapból csöpögő "Csókolj meg baby, Ajj de imádlak, belehalok a szerelmedbe" szöveget. Most pedig mindenki odavan értük, pedig nem sok mindent tettek le az asztalra eddig. Ráadásul(!) pár év múlva ők is eltűnnek az Egynyári Slágergyártó Együttesek Süllyesztőjében. A rajongókról ne is beszéljünk, mert a vadabb fajták (mint már az előttem szólók is írták) vérre mennek, ha szidod a 1D-t.


Ez az én véleményem.

2013. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Én nem mondom azt, hogy utálom őket. A számaikat meghallgatom, sőt van olyan daluk amit szeretek. Nekem csak az nem tetszik bennük (meg a többi sztárban) hogy, híresek. Tudom, furán hangzik, de én nem szeretem a híres embereket. Nincs magánéletük, mindenki oda van értük, vagy éppen pont az ellenkező történik, mindenki utálkozva néz rájuk, elmondja mindennek. Csak egy baj van. NEM ismerjük őket, csak azt tudjuk, amit az újságokban leírnak, vagy a tv-ben előadnak. A gond az, hogy az emberek, előítélettel vannak, szinte már mindenki felé. Nem is ismerik az embert, de már magukban leírják valaminek. És én ezt utálom. Utálom, ha valaki előítélettel van a másik iránt, még ha olyan fiúról is van szó aki nem a lányokért van oda. Attól még minek kell elítélni, kerülni, megvetni? Mikor lehetséges, hogy sokkal, jobb ember nálad? Meg amúgy is, tehet róla, hogy így született? A válasz rá: NEM.


Hát egy kicsit eltértem a tárgytól, bocsi. Itt egy kicsi a One Directionról:


Ismerjük őket? Ki tudja milyenek valójában? Ki tudja mit csinálnak amikor nincs egy "kopó" sem a nyakukban? Tényleg olyanok mint aminek látjuk őket? Tényleg olyanok, mint amilyennek leírják őket? Egyáltalán kik? Mi volt velük kiskorukban? Milyen a személyiségük? Rendesek-e? Viccesek-e? Milyenek VALÓJÁBAN????

2013. jún. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!