Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sokszor hallottam már, hogy a...

Sokszor hallottam már, hogy a punkot nem hallgatni kell, hanem élni. Mit jelent ez pontosan? Hogy él/viselkedik egy igazi punk?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 21:07
 1/7 Thurston ***** válasza:
28%
Kissé lesarkítva azt jelenti, hogy egy komolytalan és éretlen tuskó vagy.
2009. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én??

én csak azért kérdeztem, mert nem tudtam.

Vannak punk ismerőseim. Én nem vagyok az.. -.-

2009. szept. 25. 14:31
 3/7 anonim válasza:
100%

Hallgatni is kell és élni is. Bár mára már teljesen megváltozott a punk, régen még volt értelme lázadni, ma már annyira nem..bár értelme nincs, attól még ok van a lázadásra.

Szerintem a punknak az a lényege, hogy te irányítsd a saját életedet és ne hagyd hogy az átlagpolgárok befolyásoljanak. Azt csináld, amit jónak találsz, élvezd a szabadságot( azt a kicsit is ami van, ha van egyáltalán..), járj el koncertekre, kocsmákba beülni/beszélgetni, és gondolkodj el az egésznek a lényegén! Sokan persze azt hiszik ha megveszik a plázában és egyéb ilyenm kizsákmányoló helyeken a gúnyáikat amire pl. rá van írva h "punk chick" ( és csili-vili kövekkel ki van rakva xd) akkor ők a punkok.. pff. Ez a gond sajnos, hogy az egészből divatot csinálnak, de azért még vannak hű követők, akik az életérzés miatt punkok és nem a ruhák miatt...És amúgy az egésznek nem az a lényege,hogy idd részegre magad és fetrengj a saját hányadékodban! Az egész egy életérzés, egy gondolkodásmód!

Fontos,hogy vállald fel magad és szállj szembe azzal akinek baja van veled!

asszem ennyit akartam:)

19/L punk

2010. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
teljes mértékben igaza van az előző hozzászólónak ! meglátszik h nem divatból punk.. mert ért is hozzá !
2010. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az első hozzászóló meg egy nagy hülye!
2010. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
fingja sincs az egészről (ezis az előző voltam)
2010. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Barnabas30 válasza:
Akkor én egy punk vagyok, csak eddig nem tudtam. :)
2012. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!