Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó ez a gitár kombó? Marshall...

Jó ez a gitár kombó? Marshall MG10CF

Figyelt kérdés
Milyen funkciói vannak? Lehet torzítani vele? Cort CR100-as gitárral lehetne slash -hez hasonló hangzást elérni?
2013. ápr. 16. 20:36
 1/3 anonim válasza:
Csak gyakorlásra használnád? Ha igen akkor inkább egy modellezős kombót vennék. Nem szeretem a digitális megoldásokat, amíg megtalálod a soundod addig nincs jobb megoldás, egy 10wattos tranyós marshallnak csapnivaló a torzítás. Egy Roland Cube lenne erre a célra megfelelő. A gitárhoz meg hozzádobnék egy 20ast és vennék egy Vintage V100-ast. Az jó lesz később is.
2013. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ennek köze nem lesz Slash hangzásához. Hiába Marshall, mert egy ilyen kombónak, ahogyan az első is írta, csapnivaló a torzítása. Ennyi erővel bármilyen más 10w-os gyakorlókombót is vehetnél, még jóbal olcsóbban is, mert ugye azokon nem Marshall felirat van. Tényleg értelmesebb lenne modellezős erősítőt venni. Én a Roland Cube-on kívül még a Line6 Spider és Peavey Vypyr erősítőket ajánlom.
2013. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na kedves kérdezõ én is ezeket ajánlottam a másik kérdésedben :)
2013. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!