Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az miért baj hogy nem szeretem...

Az miért baj hogy nem szeretem és nem szoktam hallgatni magyar zenét soha?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen is fel vannak háborogva az emberek. Hogy én miért nem hallgatok magyar zenéket egyáltalán.

2013. ápr. 14. 14:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az izlése más más tetszik más korosztályok általában más más stílusú zenét kedvelnek én általában tetszik meg nem tetszik alapon választok meghallgatom az angol amerikai stb zenéket is. De örök kedvencem és gyerekkori altató zenémet az EDDA művek dalait soha soha nem fogom megunni még ha már új lemezeket se készítenek vagy megszűnnek akkor sem :)


Az x faktoros dologról meg annyit hogy egyszer valamelyik zsűritag meg is jegyezte hogy miért nem akarnak magyar zenéket énekelni , a másik zsűritag meg felelt rá azért mert nehezebb magyarul énekelni ,az angol szövegeket könnyebb kiénekelni bár én nem értek hozzá .

2013. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Én már megmondtam a magyarok közül mi tetszik és ez így is marad, nem pár számomra ismeretlen "noname" tahó fogja megmondani, "hogy ez sz*r"


Szerintem az amcsik egykaptafás Kétiperi meg Dzsásztin bíberje szutyok.


Illetve a '80-as évek zenekarai amire ráillik a b*ziparádé jelző, illetve a '90-es évekbeli fiúbandák.


A mainstream zene szutyok.

2013. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
azért a 80-as években voltak jó zenekarok, mint pl, Guns & Roses, Bon Jovi, Iron Maiden, Nirvana és még sorolgatnám.
2013. ápr. 14. 22:09
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen a keményrock az tényleg jó volt, de a popzenekarok elég b*zisak voltak. Vicc az, hogy a tényleg melegek (Freddy Mercury) sokkal jobbak voltak mint a b*zisan viselkedő nem melegek. (Szinte az összes önmagát rocknak nevező popzenekar ami általában The (valami)s/es néven futott). Az ötvenes-hatvanas években jók voltak az ilyen nevű bandák - Beatles, The Rolling Stones - de jelenleg az ilyen The Telephones meg barátai elég röhejesek.
2013. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Pl: modern talkinng meg a többi sz*r, na azok tényleg b*zisak
2013. ápr. 14. 22:24
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

mert gondolom neked az a magyar zene amiben magyarul énekelnek.

hallottál már valaha életedben a european mantráráól, a special providence-ről vagy dreschről? na, pedig azok is magyar zenék.

2013. ápr. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!