Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az miért baj hogy nem szeretem...

Az miért baj hogy nem szeretem és nem szoktam hallgatni magyar zenét soha?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen is fel vannak háborogva az emberek. Hogy én miért nem hallgatok magyar zenéket egyáltalán.

2013. ápr. 14. 14:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Ha a Fidesz-MSZP, vagy a Jobbik pártközpontban dolgozol, akkor gond lehet. De hát miért lenne baj? van még kb 7milliárd 823millió 733 embertársad, aki nem hallgat magyar zenét. Én sem, mert a világ zenéi közül a magyar zene kb 1 ezreléket képvisel, és a nagy számok törvényéből adódóan ilyen kicsi is az esélye, hogy jó legyen. Minek hallgassak olyant, ami nem tetszik, ha ott van még a világ zenéinek 99,999%-a amiből válogathatok?
2013. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%

Én sem kedvelek sok magyar zenét (1-2 együttest és előadót leszámítva, mint Belga, Republic, SBM, Mc Gőz, Lartpourlart számok, GM48)


De ami még rosszabb a magyarnál is az az amcsi... Egykaptafás nyekergések.


Eurodance/trance/pop forever. Meg persze a ruszki/arab/afrikai stb - igazából mindegy, csak amcsi meg angolszász ne legyen.

2013. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

"De ami még rosszabb a magyarnál is az az amcsi."

eben nagyon de nagyon nincs igazad.

szerinted a rock Rock And Roll, Country, Blues, Jazz stb.....

nyekergés???

2013. ápr. 14. 14:36
 4/36 A kérdező kommentje:

vagy szerinted a The Beatles, Elvis Presley, Johnny Cash

egykaptafás nyekergés????

2013. ápr. 14. 14:37
 5/36 A kérdező kommentje:
Én csak régi zenéket hallgatok, ezeket a modern szarokat gyűlölöm
2013. ápr. 14. 14:39
 6/36 anonim ***** válasza:
90%

Én a "jelenkorban" - vagyis amióta élek - számolok nem az 1950-es éveket amikor viszont amerikában igen jó Jazz/Jive/EREDETI rock'n'roll volt.


A mostani amcsik viszont ('80-as évektől kezdve) elég ratyik, sőt.

2013. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Azért vannak kivételek a mostani amcsik-ból pl: Jason Mraz
2013. ápr. 14. 15:05
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Hát szódával talán elmegy. Igaz ugyanúgy vegyül a zenéje a szutykokéval - ugyanolyan sablonzene az összes, klippekről nem is beszélve.
2013. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
te milyen zenéket szeretsz utolsó?
2013. ápr. 14. 15:34
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a Fidesz-MSZP, vagy a Jobbik pártközpontban dolgozol, akkor gond lehet."


Kíváncsi lennék,hogy az mszp hogy jön ide...


Kérdező:nem gond,sokan nem szeretik,csak kicsit félreérhető. Sokan "csak" azért nem szeretik,mert magyar,miközben nem is ismerik. Talán rólad is azt hiszik a kollégáid,mert nem indokolod meg rendesen :)

2013. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!