Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én utálom a Kiss együttes?

Csak én utálom a Kiss együttes?

Figyelt kérdés
Zeneileg nulla, agyon hypolt, önismétlő unalmas banda, talán az első 3-4 albumjuk mutatott valamit, az olyan igazi rocknroll életstílus keverék volt, de kábé 1976 óta UGYANAZ az egész banda, hányingert kapok tőlük
2013. ápr. 13. 09:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszi szépen, hogy lenullázod a kedvenc együttesem! -,- Ha annyira nem tetszik, akkor ne foglalkozz velük.
2013. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy...jójó lehet hogy "pénzéhes" meg blablabla de zeneileg igenis a KISS nyújtja a legtöbbet és amikor a kocsimban vagy a szobámban max hangerőn ordít más nem érdekel...

utáld azt aki bankot rabol vagy gyilkol a pénzért...

ha megveszik igenis adja el(megdolgozott ő ezért)...énis eladnám...


egy hatalmas KISS fan


zárójelbe az szerinted nem utálatos hogy a focisták heti x-százezer vagy x-százmilliót keresnek a semmiért?



18/f

2013. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Szakács Gergő válasza:
100%

10 éve hallgatom a KISS-t.

A KISS már 70-es évek óta a mai napig koncertezik.Aki erre azt mondja h szar az szerintem nem tudja hogy mi a jó zene.És nekem van hányingerem olyan f*sszopó emberektöl hogy f*aszt se tudnak a zenei világról de lefikáznak mindent.És ha a KISS a rock zene leg alja ahogy fogalmaztad kedves kérdező akkor nem hiszem hogy szerepelne(ROCK HALL OF FAME) Ide csak legendás rock eggyuttesek kerulnek be,sok koncert és még tömegek ezrei rajonganak érte még mindig.A KISS egy Legenda.És szerintem meg csak te utállod mert nagyon fontos volt kirakni ide ezt a kérdést barátom

Utállom ha leszólják a kedvenc eggyüttesem -,-"

2016. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szakács Gergő válasza:
100%
+ azzal a "szar" zenével egy koncerten keresnek annyit mint te életedbe összesen...
2016. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Utálhatod de attól függetlenül hogy valaki nem szereti vagy igen attól még a világ egyik legjobb együttese
2017. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mindenért pénzt kérnek érthető. Ez a show biznisz ennyivel mindent el is mondtam szerintem
2017. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!