Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én utálom a Kiss együttes?

Csak én utálom a Kiss együttes?

Figyelt kérdés
Zeneileg nulla, agyon hypolt, önismétlő unalmas banda, talán az első 3-4 albumjuk mutatott valamit, az olyan igazi rocknroll életstílus keverék volt, de kábé 1976 óta UGYANAZ az egész banda, hányingert kapok tőlük
2013. ápr. 13. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
nekem akkor lett igazán unszimpatikus, amikor egy rádiós műsorban kicsit megismerhettük az énekes "üzleti énjét". hogy azt hiszem többezer dollár érték befizetése után van lehetőség fotózni a zenekarral, eladja a gitárjait koncert után, persze azt is milliókért, és nem is szégyelli hogy nála minden a pénzről szól. nem tudom melyik műsorban volt ez, de amikor búcsúzott tőle a rádió műsorvezetője, mondta, hogy reméli hogy lesz lehetősége menni koncertre, mire az énekes (nyilván viccből, de akkor is komolyan gondolta), azt mondta, hogy "rendben, csak költsd el nálunk a sok pénzt"..:D én azért nem szeretem őket, hiába van 1-2 dal ami tetszik, nekem undorító az, hogy minden koncert után még milliókat szednek be abból, hogy eladják a hangszereket, és nagyonsok pénzért lehet velük találkozni. ja, és autogramot is pénzért osztanak..az már tényleg a legalja
2013. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Amit az előző írt, azt szerintem Gene Simmons, a basszer nyilatkozta, aki egséz véletlenül magyarországról származó zsidó. Náluk pedig szinte minden az üzletről szól.
2013. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
iigenigen, jól mondod, tényleg, nem is az énekes volt, hanem ő, és magyarul beszélt az interjúban. talán még bochkorék telefonáltak vele, ott mesélt ilyenekről
2013. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne utáljad már, ne foglalkozz velük, na!!!
2013. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
ráadásul egyszer azt is nyilatkozta, hogy aki egyetlen egy számot is letölt illegálisan, annak el kéne venni mindenét és egy életre börtönbe csukni, hogy érezze a tettei súlyát. :) hányinger az az ember.
2013. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát ilyen gyenge zenét még letölteni se töltök le :D
2013. ápr. 15. 00:03
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

a KISS nem poénból ilyen.

ez a banda találta ki az merch rockot, azaz a merchandising-ra épülő rockzenét, ami a rocktörténelemben egyedülálló.

zeneileg tényleg semmit nem tett le az asztalra, de ha a nyolcvanas években lettél volna fiatal, amikor a magyar fiatalok kazettás magnókon üvöltették a destroyert, a love gunt, az asylumot meg a többit, és közben a kapitalizmusról álmodoztak, akkor értenéd a lényegét. és nézd meg a detroit rock city filmet. azért nem semmi förgeteget csinált ez a zenekar.

megértem amúgy az ellenszenvedet, de azért igenis mérföldkő a KISS.

2013. ápr. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ja és a legfontosabb, hogy nem szabad elfelejteni: ez a banda amerikai. nem angol, mint a Zep, a Sababth vagy a Purple. az amerikai kultúra meg ugye a pénzre és a képregényekre épül. ezt a kettőt pedig a KISS aranytálcán tette a gyerekek elé jó 30 éve.
2013. ápr. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ok én viszont nem éltem még a '80as években, nem vagyok amcsi, meg semmi ilyen hamburger zabáló népség sarja, szóval a KISS A ZENE TÖRTÉNELEM EGYIK LEGUNDORÍTÓBB RÁKFENÉJE.
2013. ápr. 17. 07:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

oké. szerinted.

szerintem meg rengeteg sokkal nagyobb szar van a Kissnél.

2013. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!