Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért istenitik a lányok az...

Miért istenitik a lányok az One Directiont és Justin Biebert?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok de én le se sz@rom őket.

Kedvenc együtteseim a Three Days Grace és a The All American Rejects.Imádom az utobbi 2 egyuttest mert van értelmuk az énekeiknek.Nemt'om mit lehet enni az One Directionon és Justin Bieberen?



2013. ápr. 12. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert most ez a divat, ők is a csordához akarnak tartozni nem ismernek/nem ismernek elégé más műfajokat, nem hallottak soha igényesebbet ezért nekik ez a csúcs.

Ritka az olyan akinek eléggé széleskörű a zenei ízlése és mégis ez tetszik neki.

2013. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
41%
hát nekem fogalmam sincs mit esznek rajtuk,de elég borzasztó ez "rajongás". Egy-két számukat meghallgatom a one directionnak de amúgy nem
2013. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Azért mert az 1D a világ legjobb bandája legeslegjobb! One Direction forever!!! <3
2013. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Mert átmosta az agyukat a média.

Én személy szerint rock-on nőttem föl, 5 évesen The Doors-t, led Zeppelin stb. voltak a kedvenceim, s ez a mai napig sem változott.

No, de amit mondani akarok, az az, hogy ez a korosztály -mármint a 13-14 éveseké- a leginkább befolyásolható. a kistinik még nem találták meg magukat, nincs még teljesen kialakult egyéniségük, épp csak kezd kialakulni a személyiségük. A televízió, újságok, az internet pedig ezt remekül kihasználja. Ezeket a kis selyemb*zikat nagyon jól ellehet adni. És, hogy ne csak okkal szidjam őket, bele hallgattam egy-két slágerbe. Ugyanolyanok. Az összes. A szövegek üresek, semmit mondóak, zeneileg selejt, hangszert soha nem látott. Viszont fülbemászó "dallama" van, ami egyébként abszolúte nem változatos. Ugyan az megy 3 percig, az első 20 másodpercet meghallgatja az ember, lényegében hallotta az egész számot.

Lehet lepontozni. :)

18/L

2013. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4 Kommentelő

Én személy szerint nem foglak lepontozni.

Köszi a válaszokat!

2013. ápr. 13. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy azért, mert ha a nagy többség őket hallgatja, akkor ők is hozzájuk akarnak tartozni (persze vannak kivételek).

Én is kedvelem Justin Biebert, de nem azért, mert ezzel úgy érzem, menő leszek... többségében amúgy én is "komolyabb" zenéket hallgatok, pl Red Hot Chili Peppers. Szerintem az ilyen zenékkel kellene a mai tiniket megismertetni...

2013. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!