Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Seymour duncan passive SSB-4...

Tankcsapda9885 kérdése:

Seymour duncan passive SSB-4 Gibson Thunderbirdbe? (Röfögös, tiszta, magas hangzáshoz szeretném)

Figyelt kérdés
Megint én vagyok! szerintetek ez jó lenne Gibson Thunderbirde?

2013. ápr. 1. 11:53
 1/7 A kérdező kommentje:
És hogyha csak 1 db-ot veszek bele tegyük fel akkor nem lesz baja? ( elnézést ezekhez hülye vagyok :D )
2013. ápr. 1. 11:55
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom, hogy milyen a hangja, nem találkoztam még vele. Ha jelentősen eltér a jelszintje és karaktere a másiktól, kicsit fura lesz, ha egyikről a másikra átállsz esetleg. Baja nem lesz tőle.


2. Méretei és felfogatása teljesen más, mint az eredeti TB pickup. Kell hozzá farigcsálni, hogy az passzoljon a helyére.

2013. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem:D hát figyi nem tudom mert láttam youtuben hogy Thunderbe is raktak ugyan ilyen :D de esetleg nem tudnál ajánlani olyant ami bele illik :D ( Bartolini elvileg direkt ebbe tervezték de nincs M.O-n legalábbis nem találkoztam vele :( )
2013. ápr. 1. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam, hogy nem lehet belerakni, csak azt, hogy más a mérete és formája.

Ha megnézed figyelmesen, a TB pickup lekerekítési rádiusza sokkal nagyobb, mint a DUncané, mivel a pickup a testbe van süllyesztve, ez okozhat gondot.

A TB+ 3.625" hosszú és 1.5" széles, 0.47" magas, csavartávolság 3.28". A Duncan 3.53", 1.52" és 0.75", a csavartávolság 3.25".

2013. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azaz a DUncan nem ún. "retrofit" a TB-hez, nem méretazonos vele.

Néztem a Youtube-ot, ami van fenn Thunderbird SSB-4 pickuppal, az mind Epi, nem Gibson, és abban megint kicsit más a pickup, mint a Gibsonban...

2013. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem :) hát köszönöm :) legalább te nem fikázod le a Thundert mint egy másik kérdésemnél egy marha... mert hogy ö neki a Cort a legjobb .. szoval akkor te milyen pickupot ajánlanál? és ha megkérlek akkor tipust is mondanál vagyis ne csak márkát ha megkérlek :D köszi :)
2013. ápr. 1. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokásom lefikázni hangszereket. :)


Nem mernék konkrét típust ajánlani, mert nem vagyok annyira otthon a basszgitárok hangzásaiban.

Annyit tudok tenni, hogy a technikai részleteket átnézem, ha valaki kérdez valamit konkrétan.

2013. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!