Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Safe and Sound - Éhezők...

Safe and Sound - Éhezők Viadala? (Taylor Swift)

Figyelt kérdés
Most találtam meg a dalt, és szerintem gyönyörű. Imádom az Éhezők Viadalát is. Ennek van jelentése? Mert a klipben a lány (Taylor Swift) egy házban megtalálja a fecsegőposzátás kitűzőt. Ez mind a sztori után van? Én valahogy így értelmeztem.

2013. márc. 31. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy van, hogy Taylor Swift ezt a számot az Éhezők viadalaához csinálta. Nem lett belőle filmzene (legalábbis én nem hallottam), de valami olyasminak tekinthető. A klipnek is csak ennyi köze van a filmhez (könyvhöz).
2013. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul (vagy törökül, spanyolul, olaszul, vietnamiul...:D):

[link]


" "Safe & Sound" is a song by American singer-songwriter Taylor Swiftfeaturing country/folk duo The Civil Wars, and a promotional single from the soundtrack for the 2012 film, The Hunger Games. "

/előző/

2013. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi <3 :3
2013. ápr. 1. 15:55
 4/5 lauzellie válasza:
Amúgy a Safe and Sound és az Eyes Open is az Éhezők Viadalához tartozik, azt hiszem...:)
2013. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
safe and sound, asszem épen é egészségesen, de mi aza eyes open éhezők viadala? Taylor Swifttol?
2014. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!