Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ugye hogy ez menő?

Ugye hogy ez menő?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=4bEDM4bsfWg

Én ezt tök menőnek találom, tegnap mutatta a barátnőm, aki 17 éves. Amúgy nekem is ilyen stílusom van, mint annak a srácnak, szoktam is így utcára menni, meg ilyenek.

22/F



#zene #menő #emo #blood on the dacefloor
2013. márc. 30. 19:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nagyon szépen kérlek, hogy a Blood on the ...-t ne hasonlítsd a Black Veil Brides-hez! A Blood ... egy pop banda akik inkább sceenek vagy nem is tudom, de ilyen keverék a másik pedig egy punk zenekar akiknek vannak pár gyengébb (úgy értem, nem túl zúzósak) számaik közöttük ez is amit linkeltél. Az öltözködés meg főleg teljesen más ... azt se hasonlítsd össze.
2013. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nézd, én nem ítélkezem, azt rajtam kívül megteszi más. De hogy a Black Veil Brides az nem punk az is tuti biztos... és most még nem is a kinézetükről van szó, hanem a zenének csúfolt hülyéskedésükről. A punk egészen más dolog!
2013. ápr. 1. 16:45
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
2013. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Neeeeeee:D Nem hittem volna, hogy valaki ismeri itt MOn ezt a bandát. Imádom őket. Eleinte úgy voltam velük, hogy annyira szar, hogy az már jó, mostnara viszont esköszöm rajongó lettem. Az öltözködési stílusuk furi Dahvie-é(dagi) inkább vicces, de Jayy-é(magas) tetszik.
2013. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A BVB viszont tényleg nem egy kategória velük. Mármint a BOTDF valami egészen fura scene-pop, nem lehet őket komolyan venni, a BVB meg egy glam metal-hard rock-post punk banda, akik jogosan híresek. Lehet őket szidni, de a zenéjükkel ők tényleg letettek valamit arra a bizonyos asztalra, és méltón nevezik őket az új Mötley Crüe-nek.

Amúgy ha rajtuk kiakadtál nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=bRaIqIgS81M

És van közös száma a BOTDF-el: http://www.youtube.com/watch?v=qZQ4eQaUO_w

2013. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

JUUUJ:D ez az utolsó kicsit durva volt! Sőt..nagyon durva!

Van is erre egy hasonlatom: A sz*rt is nevezheted muffinnak, még se lesz az! Már meg ne sértődj, de az h három srác összeáll a 'májszpészen', és lányosan hörögnek, meg csicskáskodnak attól nem lesznek Mötley Crüe. Szeretnél még valamit így megalázni amúgy a zenei történelemben? Mondjuk lehetne a Tokio Hotel az új Nirvana, vagy Justin Bieber az új Jacko, esetleg még a One Direction az új The Doors. Az eszem megáll, hogy ilyen hányinger 'bandát'... Kíváncsi vagyok, hogy lesz a Fekete fátylas menyasszonyok 10 év múlva.

2013. ápr. 1. 23:08
 17/25 anonim ***** válasza:

Én ezt nem megalázásnak szántam, a Mötley Crüe az egyik kedvencem, ahogy a BVB is. Szerinted miben volt jobb a Mötley mint ők?(Nem kötözködésből, tényleg érdekel.) Persze a zene teljesen más, de az alapkoncepció ugyanaz. Los Angeles-i banda, zeneileg közepes tudással, de jó adag ambícióval a devianciával. Pszichiésen kissé sérült tagok álnevek és smink mögé bújva, feltűnő külsővel hívják fel magukra a figyelmet. Ennek köszönhetően hatalmas rajongótáboruk lesz, közben a stílusuk is kicsiszolódik. Kb. ez mindkét banda története.

Csak a Mötley egy generációval előbb csinálta mindezt, szóval ma már nincs körülöttük akkora kultusz. De megvannak, és rajongóik is vannak. Szerintem ugyanez lesz a BVBvel is.

Persze Mötley-ék mindezt jó adag droggal és botránnyal spékelték meg, az mondjuk tuti, hogy annyi mindent szívni, lőni, inni, bevenni mint amit ők anno, egy más banda sem tud.

2013. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Srácok ez így nem pálya, mind a kettő együttesnek van legalább 1 jó száma igaz a BVB-nek még nincs. De gondoljunk bele, ha ők nem lennének nem lenne kiken röhögni, felháborodni, stb.
2013. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 walaakíí ***** válasza:

én imádom ezt a bandáát az összes száámukaat is :D de vannak méég jóók pl Bvb,Fallig in reverse,afc stb..


am reméélem emooraaa gondoltáál..mert én is ezt a stííluust kéépeviseleem ^^

2013. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ez egyszerûen feldolgozhatatlan....
2013. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!