Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mikor/hány évesen voltatok...

Ti mikor/hány évesen voltatok először szórakozóhelyen? , diszkóban?

Figyelt kérdés
A hónapban lettem 17éves és még nem voltam ilyen helyen,bevallom kissé félek tőle ugyanis elméletileg ma mennék először 17/F Szerintetek ez normális?

2013. márc. 27. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Én örülnék, ha a gyerekem is kb. ilyen idősen menne először. Én megmondom őszintén, hogy a 90-es évek elején voltam 12 éves és már akkor eljártam titokban bulizni reggelig (anyukámék telken voltak sokszor hétvégén és bátyámmal ketten voltunk). Szerintem csak a szerencsének köszönhetem, hogy még egyáltalán élek, mert annyi húzós helyzetbe keveredtem már. Ja, és 12 éves koromtól egészen 28 éves koromig buliztam, szinte minden hétvégén. Aztán jött a baba :)
2013. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 14 voltam, mikor először mentem :) Szerintem nem gáz, csak ne egyedül menj :) úgy nem érdekes :D
2013. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél pina, ne félj mert nincs mitől különben is jobb ha nem látják rajtad h félsz akkor kevésbé esélyes h kikezdenek veled, de úgysem fognak én 16 évesen voltam először( am fiú vagyok) és nem volt semmi. És nem egyébként nem normális vizsgáltasd ki magad... XD menj már persze hogy az de azért nehogy a parkettre csinálj féltedben ;)
2013. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyugi,nem csináltam a parkettre;) Ha 1-5ig kéne értékelnem a tegnap éjszakát olyan 3as alá lenne. kb 3500ft b@szarintottam el piára amitől még fel sem oldódtam igazán..a haverok letüdődtették velem a cigit úgy hogy majnem bedőltem az árokba xd annyiból lehetett volna jobb hogy egy kicsit lehettem volna lazább,de nem én voltam a legp¤csebb persze a legkeményebb se.Az a baj hogy ilyen hangos zenébe még a haverokkal is allig értjük egymást mikor egymás fülébe ordibálunk,akkor kérdem én hogyan lehet ilyen helyen becsajozni? :)
2013. márc. 28. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
17 múltam, diszkóba mentem, de nem tetszett. :D
2013. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan lehet ilyen helyen felszedni valakit????

Ez a legkönnyebb dolog a világon. én hetente átlagban 2szer járok a mori 2be, néha a studioba is, és minden alkalommal van egy lány, akivel elszórakoztatjuk egymást közelebbről. De komoly kapcsolatot nehéz találni, egyéjszakást annál inkább.


És én 19 évesen voltam először, most vagyok 21. az elején én is visszakoztam mert gátlásos voltam, most meg.... van hogy egyedül megyek el, de mindig egy lánnyal hagyom el a helyet

2013. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13
2013. ápr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!