Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rock vs Pop vs Rap . Melyiket...

Rock vs Pop vs Rap . Melyiket szereted?

Figyelt kérdés
ÉS indoklást is kérek, és egy előadót, akit szeretsz, mint aki szerepel ezekben a műfajokban, köszi :D

2013. márc. 20. 21:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
4%
Nyugi tesó én felpontoztalak:D Ezekkel a gyökér rockerekkel meg ne foglalkozz! Nem ellenfelek.
2013. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 loupsolitaire ***** válasza:
86%

Na és vajon ki kezdett el nyavalyogni, mint egy fürdős kurv@?

Ne haragudj, én is lepontoztalak, de nem azért, mert a rapet preferálod.

Szomorú, ha valaki egy ilyen "rappertől" tanulja ezeket a hűdenagy "bölcsességeket". Egyébként nem is tartod magad mestered intelmeihez. "ne érdekeljen mások véleménye" Lepontoztak? Mit foglalkozol vele?


Büszke vagyok rád, hogy ennyire ismered a rockereket...

A szájukba adsz olyan véleményt, amit te kreálsz, masszív sztereotípiára alapozva.

Aztán meg felháborodsz, ha véletlenül ők is általánosítanak a rapperekkel szemben. Kettős mérce a javából.


Egyébként no offence, remélem nincs harag.

2013. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

Haver, engem nem a véleményed érdekel, hanem a pontjaim. :D A két dolog más. És igen, tőle tanulom ezeket. Szerinted kitől kéne? Sokan rágták már ezekkel a fülemet, de senkire sem hallgattam, azért, mert üres szavaknak tűntek, ugyanis a tanácsadók többsége sehol sem volt a sikerhez. Most itt van egy ember, akire felnézek, mert látom, hogy elérte a céljait. Miért baj ez? Régen a gyerekek tudósokra, tanárokra néztek fel; manapság ez lehetetlen, mert a tanárok sem olyanok, mint régen, a tudósok meg gyakorlatilag olyan eldugott életet élnek, hogy semmit sem hallani róluk. Te is nyilván felnézel a kedvenc zenészedre, és nagyon szeretnél mondjuk eltölteni vele egy napot.

Nekem Cameron a hősöm. A semmiből jött, füvet árult a sarkon, most meg annyi pénze van, hogy csak azt nem vesz meg, amit nem akar. Mindenkinek van olyan ember, akire felnéz, sajnos nekem a családom sem olyan volt, hogy büszke lehetnék rájuk, ezért muszály volt menedéket találnom - és ezt a menedéket én Khalifa zenéiben és bölcsességeiben találtam meg. Nem tudtam rájönni magamtól a dolgokra, de neki sikerült rádöbbentenie. Szerintem ez nem probléma, legalább tanulok. :)

Persze, hogy nincs harag, nem vérre menő játszma ez, csak egy egyszerű vita. És én szeretek vitázni - persze csak értelmes emberekkel. Hál'istennek, te normálisnak tűnsz. :)

2013. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ja, mellesleg megemlítem, hogy sokszor hallgatok rockot is. Mániám elmerengeni a dalszövegeken, és ehhez a Cradle of Filth szövegei tökéletesek. ;)
2013. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%

Azért szeretem a rockot, mert édesanyám is rocker. Rocker neveltetés, kiskorom óta Metallicát,Iron Maident hallgatok. De kedvencem a Historica zenekar és a Radical Hungary.


15/L

2013. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

"Szóljon már valaki az Úrnak, hogy ha rockereket teremt, akkor adjon nekik 2 agysejtnél valamivel többet, mert ez így nagyon gyenge..."


Ezekkel csak magatokat és a rappereket minősítitek.

Üdvözöllek,rocker vagyok és hidd el,2-nél jóval több agysejtem van,kis nyafogós barátom,ugyanis nem iszom el,mint ahogy azt Te bizonyára gondolod.


"a rapperek meg hülyék, mert füveznek? "

Ez szánalmas...értelmes ember nem szólja le a másikat,akármilyen zenét is szeressen...és én úgy veszem észre itt senki nem szólt le,a lepontozáson háborodtál fel,nem igaz? És akkor rögtön mi,agyatlan rockerek voltunk?


"Nyugi tesó én felpontoztalak:D Ezekkel a gyökér rockerekkel meg ne foglalkozz! Nem ellenfelek.""


Szánalmas vagy,te barom...ellenfelek? Mi ez,egy véres csata,vagy mit hiszel mégis?


Ez "csak" zene,nem értem,mégis miért kell a másikat állandó jelleggel leszólni.

Egyébként megjegyezném,nem egy olyan kérdést láttam kitéve,hogy "ezek a hülye rockerek miért szólnak le mindig mindenkit",de érdekes,amikor kértem,hogy példát mondjon,nem jött válasz. És hogy TISZTÁZZUK! Én nem a zenei ízléseteket kritizáltam,hanem azt,hogy ti leszóltok minden rockert ok nélkül. És mielőtt nekiállsz problémázni,nem pontoztalak le(kivéve eazy-t,mert ez a beszólás minősíthetetlen).



Kérdező:egyiket sem igazán,a metált szeretem,de akkor talán inkább rock,ha választani kellene.

2013. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
Bocs ha a lelkedbe tiportam a kommentemmel:D De tudod felbas*za az ember agyát hogy lepontozzák mert leírja milyen zenét szeret.
2013. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Metal \m/ ***** válasza:
75%

Rock, mert ez maga az élet \nn/ \nn/

A legjobbak [szerintem] pedig Kalapács, Karpatia, Ossian

2013. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
mind3-at IMÁDOM :) persze az ilyen Justin Bieber, One direction, meg hasonló szarokat utálom!!!!
2013. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
én nekem pop a kedvencem de szeretem a rappet is a rockot anyira de kibírom a kedvenc előadoim shawn mendes demi lovato ariana grande és meghan trainor
2016. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!