Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rock vs Pop vs Rap . Melyiket...

Rock vs Pop vs Rap . Melyiket szereted?

Figyelt kérdés
ÉS indoklást is kérek, és egy előadót, akit szeretsz, mint aki szerepel ezekben a műfajokban, köszi :D

2013. márc. 20. 21:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Rock és itt egy baromi nagy indoklásom,hogy miért

http://www.youtube.com/watch?v=ThOXlmVbQGs

2013. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Rap! Előadónak pedig például 2Pac.
2013. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Ja indoklás. Idézek Deego-tól:"Akik nem ebben nőttek fel azok nem érthetik ezt. Ezek a srácok évek óta vajon miért teszik ezt"
2013. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat, én szeretem a popot, de a rappet is :D

eminem, rihanna, black eyed peas

2013. márc. 20. 22:25
 5/23 A kérdező kommentje:
tudom, ez nem egy előadó, rosszul tettem fel a kérdést, mindegy írhattok többet is :D
2013. márc. 20. 22:25
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Rock és kicsit a rap is. :D

Előadók: Linkin Park, Limp Bizkit, Slipknot, Rise Against, Green Day, Nirvana, Blue Felix, Avenged Sevenfold, A Day To Remember, Eminem. "Tiszta" rapet v hiphopot (szóval ami nem nu metalban van) néha hallgatok, amit éppen találok és megtetszik, de Eminemtől szoktam a legtöbbet, meg mostanában ismertem meg Madchild-ot.

Indoklás: egyszerűen csak mert ez tetszik :)

2013. márc. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 loupsolitaire ***** válasza:
65%
Melyiket szereted? Hold vs Szilvásbukta vs Fotel?
2013. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2013. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

Rap. A kedvenc előadóm Cameron Jybril Thomaz, alias Wiz Khalifa, a Bölcsesség Örököse. Nagyon sok mindenre megtanított:

- SOHA ne tekintgess a múltba! Az megtörtént, elmúlt és nem tudsz rajta változtatni. Ha a múlton rágódsz, az nem fog előrébb vinni. Rágódj a jövőn, hisz az fog elvinni a célodhoz. (Idézet: "A múlt néha megkocogtatja a vállad, de ez nem azt jelenti, hogy neked hátra is kell nézned.")

- Az életben mindig vannak olyan emberek, akik megpróbálnak az utadba állni és/vagy keresztbe tenni neked. Nem kell ezekkel foglalkoznod, ne állj le velük vitázni - kerüld ki őket. Nincs rájuk szükséged, ha leállsz velük, ugyanoda jutsz, ahol ők vannak.

- Mindenért keményen kell dolgozni. Becsüld a munkád, mert csak úgy jutsz előre.

- Csakis az a fontos, amit TE csinálsz. Légy céltudatos, és ne érdekeljen, hogy a másik mivel foglalkozik. Az Ő, te pedig TE vagy, arra koncentrálj, hogy veled mi van.

- A fentiből kiindulva: ne érdekeljen mások véleménye. Az az ő véleményük, és nem a tiéd.

- Szeress, kedvelj, imádj, barátkozz, haverkodj - de SOHA ne bízz senkiben.

- Ha úgy érzed, hogy valakire nincs szükséged, hagyd ott örökre. Hiába csak egyszer jön elő ez az érzés - előjött, tehát valami nincs rendben.

- Attól, hogy valaki, akit szeretsz, távol van tőled, ez még nem azt jelenti, hogy nem gondoskodik rólad.

- A rosszakaróidat (haters), akik pletykálnak rólad, szeresd! Ők azok, akik úgy gondolják, te jobb vagy náluk; és ha valaki pletykál rólad, akkor még több ember fog megismerni téged. Aki normális, úgyis érdeklődik, hogy mi igaz a pletykákból, aki meg hisz a pletykáknak - nos, azok nem kellenek neked. :) Egyúttal szard is le a pletykásokat, ne foglalkozz velük, és ezzel eléred azt, hogy ők még jobban akarni fognak téged.

- A jó dolgok mindig időben jönnek. Ha történik veled valami jó, nem kell mondogatni, hogy jöhetett volna hamarabb - annak ott a helye, és kész.

- Ha egyszer úgy érzed, nagyon jó neked, ne keress valamit, ami még jobb. Ha egyszer realizálod, hogy neked most a legjobb - akkor az a legjobb még jobbá fog fordulni.

- Ha valaki a múltad alapján akar megítélni, akkor neki is ott a helye.


Hirtelen ennyi. Úgy, mint zenészt pedig azért szeretem, mert egy teljesen új stílust hozott - ezelőtt senki sem próbált egyszerre énekelni és rappelni. Ráadásul a hangzásvilág is csodálatos - szerintem egyszerűen lenyűgöző az egész ember.

http://www.youtube.com/watch?v=nTiyLETHxoI

2013. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

Éééééééés ennyi a különbség a rockerek és rapperek között. Nem értem, hogy miért kell lepontozni azt, hogy én mást szeretek, mint ti. Úgy gondolom, az indoklásom is korrekt, nem csak odab*sztam egy jutyú linket, mint ti. És akkor ti vagytok az okosak, mert le tudtok fogni 2 akkordot azon a nyamvadt gitáron, a rapperek meg hülyék, mert füveznek?


Szóljon már valaki az Úrnak, hogy ha rockereket teremt, akkor adjon nekik 2 agysejtnél valamivel többet, mert ez így nagyon gyenge...

2013. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!