Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igényes Dallamos (Melodic)...

Igényes Dallamos (Melodic) Death Metál zenekarokat mondanátok?

Figyelt kérdés

Nem sok ilyet ismerek,dallamos blacket néhányat,de most csak death-re vagyok nyitott :)


A Paths of Possession péládul nagyon jó,valamitn az Aurora zenekar is tetszik(dán zenekar).


Annyi kikötésem lenne,hogy különleges atmoszférája/hangulata legyen a zenének és lehetőleg ne legyen olyan,ami mondjuk csak részben dallamos death(Children of Bodomot ilyennek mondják pl).



A "google a barátod" jellegű jótanácsokat hanyagoljuk,előre is köszönöm!



2013. márc. 20. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arch Enemy
2013. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Mi az ,hogy részben dallamos death a Cob ? Szerintem menj fülészhez süket az aki nemhall vagy 10 féle melódiát egy Bodom nótába amik - és ezen van a hangsúly - Fantasztikusak.Nem értem egy műfajteremtő zenekar miért lenne csak részben D:

http://www.youtube.com/watch?v=YPB0TOlayy0

ennél többet nemtudok segíteni,akinek ez nem melodeath,annak ott a google.

2013. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első-köszönöm!


Kedves második!


Szerintem Te pedig szemészhez menj,mert úgy látszik nem tudtad elolvasni rendesen a kérdést:"A "google a barátod" jellegű jótanácsokat hanyagoljuk"

Igaz,azt nem írtam oda,hogy ne szóljanak be,persze,én vagyok a hülye,miért feltételezem,hogy majd valaki normális hangnemben fog nekem választ adni...


De komolyan,nehéz lett volna kedvesen szólni? Nem elég az,ahogy manapság beszélnek egymással az emberek?


Egyébként neked is ott a google,nézd csak,mit találtam:

"A Children Of Bodom egy metal együttes...Különösségét az adja, hogy nem lehet besorolni egy adott stílusba, zenéjük átmenetet képez a dallamos black, power, és death metal között."

ÍGY értettem azt,hogy részben.


Ha megkérhetlek beszélj így azzal,aki vevő rá!!!



Normális válaszokat ellenben még várok!

2013. márc. 20. 16:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Hűha,ez aztán szép lista! Köszönöm! :)
2013. márc. 20. 20:26
 7/10 A kérdező kommentje:

Elnézést,hogy csak most kommentelek. Akkor sorban.

Amik a 4. válaszolótól tetszettek,azok ezek voltak:


The agonist-ez nagyon tetszett! Először azt hittem,hogy férfi az énekes ilyen vokállal.

Degradead-ez egyszerűen csak ütős volt :)

Eluveitie-nem sok ilyen zenekart ismerek népi hangszerekkel,ez most jól jött.


A 6. válaszolótól:


The Stranded

Soilwork

Disarmonia Mundi

The Unguided-ez főleg,bár kissé érdekes kinézetű együttes

MyGrain


A többi,amit nem soroltam fel,az nem igazán tetszett. Főleg ez a Demotional együttes néz ki elég érdekesen,kicsit ferdehajlamúak? :D


Ez is jó arány,ha nekem ajánlanak zenét,akkor 10/1 ha tetszik,de itt azért több volt :)


Köszönöm mégegyszer!

2013. márc. 27. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:

6 -os vagyok. A Demotional-al egyet értek, tényleg elég furcsák...

The Unguidednél nem tudom mit értesz érdekes alatt, de nekem nagy kedvencem az tuti :D

2013. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amon Amarth-ot tudom ajánlani:D

Jah és a Mors Principium Est se rossz.

2013. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!