Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok nekem nagyon jó...

Mondanátok nekem nagyon jó dallamos metál zenekarokat?

Figyelt kérdés

Lehetőleg legyen dallamos, jó énekhanggal (hangokkal).

Csak olyan legyen ami nem csak hörgős, lehet az is egyebek mellett, de ne csak hörgés legyen benne. Lehetőleg sokat, nem baj ha kevésbé ismertek, köszi előre is :)


2009. júl. 9. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Therion! jó kis szimfónikus metált, kórussal, öröm bódogság, orgazmus, én imádom. ^^

Ensiferum - patetikus-heroikus muzsikák. Néhány Korpiklaani- és Kivimetsan Druidi-szám. remek vikingmetál. szintúgy a Moonsorrow - hörgős részek is vannak, de csodálatosan lírai dallamok is. Wolves in the Throne Room - világfájdalmas merengés. Metsatöll - hangulatos folkmetál.

most hirtelen ennyi ugrott be.

2009. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi, egész jók, de még nagyon szívesen látnék mást is. Kevesebb szimfónikust és folkot ha lehet:)

Amúgy a fő kedvenceim a Deathstars, Rammstein és a Sonic Syndicate. Nem kell ilyeneknek lennie, de a lényeg, hogy legyen kemény és dallamos + jó énekhang :)

2009. júl. 9. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

ejnye, pedig nekem a szimfonikus és a folk a szívem csücske :D a Deathstars jóó, ha Nálad ez befér a "dallamos" kategóriába, akkor ismerkedj meg például a Negura Bunget nevű együttes uccsó lemezével, az Ommal. hmm. a system of a down alap. disturbed. ilyesmik. őő. catamenia? suidakra? áhá, kis medieval, mondjuk hollenthon?...

2009. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nightwish, Hammerfall, Korpiklaani, Lost horizon, stb.
2009. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ezekből majd hallgatok ízelítőt, de természetesen még minden választ szívesen fogadok :)
2009. júl. 9. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Bullet For My Valentine
2009. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok, meg 2.

eluveitie? amon amarth?

nézelődj itt: [link]

2009. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bullet For My Valentine, Edguy, HammerFall :))
2009. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 EmilyRose ***** válasza:

Előző voltam, vagyok :)

Ezt a csajt bírom, erősen nekiesik a pasasnak:

http://www.youtube.com/watch?v=zhSfLZyL2OU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=tRcLDMaLSUA&feature=related


Ez az együttes angolosan Slot, oroszosan СЛОТ...

Az angol változatával a 2 warsnak rájöhetsz miről szól, de ajánlatos oroszul hallgatni. Úgy van ereje :D . Ha nem is érted, akkor is megérint :D

2009. júl. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!