Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Zene belőletek is így vált...

A Zene belőletek is így vált ki érzelmeket?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de kicsi korom óta imádom a (jó) zenét. Hangom vacak, semmin nem játszom, de IMÁDOM. Sőt, legtöbbször fel kell állnom és sajátos mozgással kell táncolnom, ha egy ütemesebb funk vagy akármilyen zene szól. Ha pedig valami lírai, szomorú, akkor hajlamos vagyok elkeseredni. Haverom azt mondta beteg vagyok:D De szerintem csak muzikális és érzelemdús. Amúgy nagyon szerteágazó az ízlésem, ritka ha ilyen emberrel találkozom. (mai zenék 90% át pedig utálom:/)

2013. márc. 18. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
hello, lelkitárs!
2013. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minden emeberből.

A zene drog; nem hallottad még ? :D

2013. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ChrisM ***** válasza:

üdv a klubban :)

mondjuk én zenélek is, nyilván az fogékonyabbá tesz, de nem feltétel.

2013. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
második? Én nem így tapasztalom. Csak meghallgatják de ennyi. Sőt, 1-1 stílusba kategorizálják magukat és ha más stílust hallnak egyből fikáznak....:S
2013. márc. 19. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Igen, azt én is tapasztalm. Buták, fiatalok, ennyi. A zen pedig mindnkire hatással van, máskülönben senki nem hallgatná.

2013. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!