Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítene valaki összeállítani...

Segítene valaki összeállítani egy heti gitár gyakorlási rendszert?

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen kezdő már gitározgatok pár éve.Eddig magamtól tanulgattam a dolgokat de szeretnék valami rendszert is bele vinni a gyakorlásba.Nem tudom hogy hogyan gyakoroljam például a skálákat vagy hogyan osszam szét az egyes gyakorlatokat a hét napjaira pl.:bemelegítés,skálázás,arpeggió,tapping.Ha valaki tudna tippeket adni vagy valami kiinduló pontot azt megköszönném.

2013. márc. 17. 19:22
 1/2 picizsiri ***** válasza:
:) nem tudom. Én is gitározok. Én az akkordokkal kezdeném.. Bár lehet hogy érdekesek a tanulási módszereim... ;)
2013. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk én is az akkordokkal kezdtem annak idején de ezek alap dolgok.Ettől azért már kicsit többet tudok.Én valami órarend szerűségre gondoltam amiben benne van hogy melyik nap mit gyakoroljak mint például a testépítőknél van hogy mikor mire gyúrnak.
2013. márc. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!