Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedves metal fanok! Milyen...

Stewie Griffin2 kérdése:

Kedves metal fanok! Milyen zenéket szerettek és uláltok indoklást kérek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a rock felé hajlok, bár mostanában rákaptam az Iron Maidenre... Egyébként GN'R-t, AC/DC-t és KISS-t hallgatok. A dupstepet nem szeretem, mert elég monoton hangzású és amúgy sem tetszik...
2013. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lakalivi ***** válasza:
Én nekem a a favorit A KALAPÁCS együttes, az énekes hangja egyszerűen lenyűgöző valamint imádom a gitárszólóikat :D De a kedvencek között van a Judas Pirest Halford-dal, Ozzy , az Ossian, és természetesen a DEEP PURPLE ,bár ez utóbbi nem metál inkább ugye rock :) indoklás imádom Ian Gillant :D
2013. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeretem a death metalt, thrasht metalt, black metalt.

Utálom a szar metalcore-t.

2013. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedvencem a death metal,black metal,shimfhonic metal,ghotic metal. De nem csípem a nagyon lágy,nyivákoló,lágy rock utánzatokat.
2013. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!