Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Várod Lady Gaga új albumát,...

Várod Lady Gaga új albumát, klipjeit, zenéit?

Figyelt kérdés

Szegény Gaga egészségügyi problémámi miatt rmeélem nem csúszik az új lemez megjelenése.

MIkor megjelenik az egész világ partizni fog rá! Te is partizni fogsz rá?



2013. márc. 7. 13:53
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
utolsó, álljon meg csak a menet! ő lolozott, hülyézett, ő volt a goromba, nem én! le lehet rólam és Gagaról is szállni!
2013. márc. 7. 16:54
 12/29 loupsolitaire ***** válasza:
95%
lol
2013. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi piros ponttal meg sem merem említeni, hogy mintha leszbikus vonzalmat vélnék felfedezni kijelentéseidben.
2013. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
leszbikus vagy te! én nem lehetek leszbi, mert fiú vagyok!
2013. márc. 7. 18:05
 15/29 anonim ***** válasza:
66%

Lady Gagát ugyanúgy egy producer találta ki, mint az összes többi tucatsztárt a három akkordos, két perc alatt számítógéppel összeüthető 'zenei' alapjaival és a gagyi pentaton dallamaival. aki ezért a nőért rajong, az a szemével lát.

nyugodtan adj rá piros kezet, csak máskor tán ne így tedd fel a kérdést. vagy ne sértődj be, ha valaki kritizálni merészeli a kedvenc macidat... vagyis 'énekesedet'.

2013. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

jó lesz, az tuti, aki meg nem szereti gagát, az miért olvassa ezt a kérdést? chh h


hát, partyzunk együtt?

2013. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
persze, partizzunk Lady Gagara!
2013. márc. 9. 14:14
 18/29 anonim ***** válasza:
lol
2013. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nem várom és nagy tévedésben vagy,ha azt hiszed,mindenki partizni fog erre a kis cicababára.

Lefogadom,azt nem tudtad,hogy visszafelé lejátszva a számaiban sátánista szövegek lelhetők fel..na erre varrj gombot ;)


"jó lesz, az tuti, aki meg nem szereti gagát, az miért olvassa ezt a kérdést? chh h "

--> "Várod Lady Gaga új albumát, klipjeit, zenéit?"

Tudtommal erre a kérdésre ezek igenis megfelelő válaszok.De lehet,hogy én nem ismerem eléggé a magyar nyelvet.

2013. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
ja,LOL
2013. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!