Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Várod Lady Gaga új albumát,...

Várod Lady Gaga új albumát, klipjeit, zenéit?

Figyelt kérdés

Szegény Gaga egészségügyi problémámi miatt rmeélem nem csúszik az új lemez megjelenése.

MIkor megjelenik az egész világ partizni fog rá! Te is partizni fogsz rá?



2013. márc. 7. 13:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
lol
2013. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
sajnálom, a lolra csak piros kezet kaphatsz!
2013. márc. 7. 14:05
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
A hülye vagy-ra milyet adsz?
2013. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
arra is pirosat kapsz! van két pirosad!
2013. márc. 7. 15:16
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
És ha azt mondom, hogy rühellem lédigagát és hányingerem van tőle, akkor kiállítanak?
2013. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
ha rühelled gagat, akkor miért szólsz hozzá? így csak a százalékodat rontod! ráadásul provokálsz is!
2013. márc. 7. 15:46
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ha kijön, is csak azért fogok hallani róla, mert hatalmas PR-je miatt az összes rádióban az fog szólni. És mielőtt letámadsz, hogy provokállak és leszólom a drága Lédigagát, olvasd vissza a kérdést, én arra válaszoltam.
2013. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
persze most mocskoljátok gagat, mert lehet divat őt mocskolni, de mikor a diszkóba megszólal egy-egy slágere, akkor úgy táncoltok rá, mint még sneki más! kétszínűek!
2013. márc. 7. 16:18
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Életemben nem voltam még olyan helyen, ahol Lady Gaga szólt, te kutyára el vagy tájolva. Elég vicces a feltételezés, hogy arra ropjam.
2013. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 loupsolitaire ***** válasza:
95%

Ó, Te kérdező!

Ha a kérdésedre neked nem tetsző választ kapsz, miért gorombáskodsz? Hadd' legyen már másnak a tiédtől különböző véleménye.

Én szerencsére félévente max. egyszer hallok Gagától valamit, így nem viselem szívemen a sorsát.

Apropó, a világ nem diszkóból áll.

2013. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!