Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyar lánybanda?

Magyar lánybanda?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek énekelni és ezt magasabb fokra emelni, de egyedül nem merem! Ha van még ilyen lány aki így érez szívesen várom jelentkezését!! Nagyon örülnék ha sikerülne elérni valamit közösen a Little Mix-hez hasonlóan!
2013. márc. 1. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én!:) Az éneklésemen még kicsit kellene javítani, de az csak gyakorlás kérdése..:) Én benne lennék! Nagy áttörés, magyar lánybanda, csomó rajongó..:D Nagyon szuper lenne!
2013. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök! Ha van még valaki az írja le a fb nevét üzibe és megkeresem!:)
2013. márc. 2. 12:01
 3/4 anonim válasza:
Szia!:) Tudom, régi a kérdés már, de ha még mindig esedékes, engem érdekelne. Négy évig jártam énektanárhoz, szóval az alapok megvannak, bár még javításra szorul itt-ott a hangom, de sok gyakorlás szükséges csupán. Imádom a Little Mix-et és már többször gondolkodtam rajta, hogy esetleg kéne Magyarországon is egy ilyen lánybandát létrehozni, hiszen semmi sem lehet jobb csapatban énekelni. Ha még mindig érdekel, várom a jelentkezésedet. 17/l
2015. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok!Látom, hogy régi a kérdés, de gondoltam írok hátha kapok választ. Ebből lett valami vagy érdekel még titeket egy banda alakítása? Jó látni, hogy más is gondolt már ugyanarra mint én. :)
2020. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!