Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » FONTOS! Írtam egy RAP számot....

FONTOS! Írtam egy RAP számot. Értékelnétek?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat szeretnék, jól bírom a negatív kritikát is.


'Az élet fáj elindulni félek,

ne felejtsd el a nevem csak ennyire kérlek.

Unom ezt az egészet én ebből nem kérek, de amire most gondolok azt megtenni félek.

Unom a színjátékot de egy hazug smile-t még felteszek, az emberek nem sejtik hogy én holnap mit teszek.

Unom az embereket hogy másokat lenéznek, s minden tekintetében csak a megvetésük érzed.

Érzed azt kívánják hogy ásd már el magad, s fájdalmadban szemedből egy könnycsepp kifakad.

Próbálsz erős maradni de valamiért nem megy, téged ez az egész már az őrületbe kerget.

Tudom hogy min mész át én megértelek téged, hidd el nekem én is ugyanattól félek.

Emeld fel a kezed s töröld le a könnyed, nem fogok hazudni ennél soha nem lesz könnyebb...'



Ez csak egy részlet belőle.. Én gitár és/vagy zongora alapra gondoltam.. Van egy ismerősöm aki játszik ilyenen, de nem tudom hogy megkérjem-e rá.. Félek hogy ciki a szöveg, meg hogy másoknak sem tetszene.. Ezért arra kérlek titeket, hogy értékeljétek..

16 éves vagyok, fiú.



2013. febr. 27. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ügyi! Nekem tetszik eddig
2013. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi.. A második refrén utáni rész is megvan már.. De az szerintem ennél jobb lett.. :)

Meg még a refrénen is dolgozni kell..

2013. febr. 28. 08:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, jól el lehetett rappelni:D Csak szerintem sok a szóismétlés. Jó lenne ha leírnál belőle többet is:D Amúgy tetszik:D
2013. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kata 2000 ***** válasza:
Nekem is tetszik, okés! (12/l) :DDDD
2013. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És meg merjem kérni azt az ismerőst a zenei alap elkészítéséhez? Nem ciki hogy egy 16 éves srác ilyeneket ír?
2013. febr. 28. 18:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, de ha túl sokat bölcselkedsz 16 évesen az nem lesz valami hiteles. De kérd csak nyugodtan azt a zenei alapot:D
2013. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kata 2000 ***** válasza:
szerintem is nyugodtan! :DD
2013. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én annyit hozzátennék, hogy ha kész lesz akkor majd meghallgathatom teljesben, zenei alappal mindennel? :)
2013. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kata 2000 ***** válasza:
esetleg én is meghallgathatnám?
2013. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak néhány havernak fogom majd előadni:) ...
2013. márc. 2. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!