Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az baj ha el akarok kezdeni...

Az baj ha el akarok kezdeni gitározni és rögtön elektromoson akarom csinálni?

Figyelt kérdés
Csak azért mert az akusztikuson nem akarom kezdeni.
2013. febr. 22. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem:)
2013. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem a szomszédban laksz, akkor nekem sem. :D
2013. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj, sőt. Nincsenek ilyen lépcsőfokok, hogy először akusztikus aztán más. Ha szólógitáron akarsz tanulni, akkor azon tanulj, mert nem olyan mint egy akusztikus.
2013. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez nem úgy van hogy először akusztikus aztán szóló?
2013. febr. 22. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem törvényszerű... azon kezd el azt ember amin akar..
2013. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiért érdemesebb akusztikuson kezdeni: olcsóbb, valamint a nejlon húr nem szedi szét annyira elsőre az ujjbegyeidet.
2013. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő de elektromos gitáron erősítővel teljesen más érzés játszani mint klasszikuson. Bár az biztos, hogy szerintem klasszikus gitárjátékot akusztikuson/klasszikuson lehet tanulni, és az esetlegesen fejlesztheti a gitártudásodat. De ha azonnal rockzenét szeretnél játszani ahelyett, hogy egy akusztikus gitáron ciripolj, akkor játssz olyat ami a szívednek kedves.
2013. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!