Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a szám címe, amiben a srác...

Mi a szám címe, amiben a srác mondja többször is, hogy ez pedig a dzsezz-rep, ez a dzsezz-rep, dzsezz-rep?

Figyelt kérdés
Elég szomorkás dal, tényleg olyan dzsezzes-rap, de azt sem tudom ki énekli.Am jó szövege is van,de csak erre emléxem,hogy dzsezz-rep.

2013. febr. 15. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Fankadeli számaiban megjelenik a kifejezés többször, még a régi "normális" rapper időszakából és a Suhancos formáció szövegeiben is. Szintén rá(juk) jellemző a lehangolt/beforduló/depresszív hangulatú zene-szöveg.


Fejben megvan a dallam, de a sok hasonló szám miatt nem ugrik be most egy cím, de a semminél hátha ez is többet segít egyelőre.

2013. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtaláltam a jutubon,tényleg: Suhancos:Békét című száma!!! Nagyon zsíír szövege van! Örök hálám neked, zöldkézre pattintottam, remélem javult a százalékod is!:-))
2013. febr. 15. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!