Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti szeretitek/hallotattok...

Ti szeretitek/hallotattok Lindsey Stirling-ről?

Figyelt kérdés

A kedvencem mindentéren! ^^

itt vannak azok a zenéi amik a legismertebbek:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLRwEDxSvrjjiNFRaBBKuHU..

De itt vannak azok amiket ő töltött fel:

http://www.youtube.com/user/lindseystomp

Köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 12. 15:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Itt a wikipédia:

[link]

2013. febr. 12. 15:52
 2/11 Rank válasza:

Szia! Én is nagyon szeretem Lindseyt. Körülbelül két hónapja találtam rá a youtubon. A River Flows In You című számát hallgattam meg először, ezután megnéztem a többi klipjét is.

A kedvenceim a Skyrim (Peter Hollenst is szeretem), a Transcence, A Gyűrűk Ura (aminek amúgy is nagy rajongója vagyok:)) és az Operaház Fantomja.

Nagyon tetszik a zenéje, a stílusa és az életszemlélete. Mostanra már az összes számát meghallgattam, és a többi videóját is megnéztem.

Ez azért érdekes, mert eddig nem is nagyon hallgattam hegedűt, de Lindsey zenéje és előadásmódja nagyon megfogott.

Facebookon van magyar rajongói oldala, érdemes megnézned, ha eddig nem tetted. Remélem következő turnéján MO-ra is jön. :)

2013. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én már elég régóta ismerem kb. 2 éve, de egy 5 hónapja nagyon megfogott. Én is ugyan úgy mit te nem hallgattam azelőtt soha hegedűt. Én is már az összes számát és nekem is ugyan ezek a legnagyobb kedvenceim! Főleg ezek a kedvenceim:

What Child is This, Spontaneous Me, Celtic Carol,

EZT IMÁDOM: Assassin's Creed III

És van még egy csomó, csak párat említettem. Az első linkben az én kedvenceim vannak! :)

2013. febr. 16. 10:39
 4/11 A kérdező kommentje:
[link] Ez itt az én google+ os klubbom. :)
2013. febr. 16. 10:48
 5/11 anonim válasza:
Szia én is nagy Lindsey fan vagyok. Elsőnek a Lord Of The Rings számát hallotam 4 hónapja azóta is IMÁDOM. Az összes barátom tudja hogy nagy LS (mi így hívjuk) rajongó vagyok, velük is már több zenéjét szerettetem meg. És még a magyar tanárom is szereti. Amióta ismerem azóta szinte csak őt hallgatom.
2013. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rajongó vagyok én is.<3 Elsőnek a Crystallizet hallottam, és akkor már tudtam, hogy új őrület kezdődik.:)
2013. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Kedvencem, és példaképem is.:))

Imádom a zenéjét, minden nap azt hallgatom.

A Cristallize-t megtanultam hegedün játszani.:)

2013. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
kb. 2 hete találtam meg, mikor az Imagine Dragons - Radioactive-t néztem és mivel ő is hegedülte a Radioactive-t ezért találtam meg. Azóta már egyenesen imádom, a fb profilképem is olyan, de sajna ezzel a sz*r telefonnal (Sony Ericsson Xperia Ray) még csak 3 számát sikerlüt letöltenem... A kedvenceim a Crystallize, a Shadows és a Monn Trace.
2013. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én kb. egy hete találtam meg,egyszerűen fergetegesen ügyes nő,a Minimal Beat,Celtic Carol,Zi-Zi's Journey és a Crystalizze a kedvencem ^^
2013. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 rebuuuus:-) ***** válasza:
Én nemrég találtam meg a videókat róla. IMÁÁÁÁDOM!!!!! Szerintem nagyon tehetséges, szinte minden nap nézem a videókat. A top 3 nekem a Moon Trance ( nem vagyok nagy horrorguru de imádom a zenét meg a zombik táncát :DD), a Thrift Shop (az originál változatot nem nagyon szeretem , de Lindsey és Tyler változata zseniális) és a Skyrim (egyszerűen imádom). A többit is nagyon szeretem, a Mission Impossible végén perceken át röhögtem... A Radioactive eredeti változata az egyik kedvenc dalom ezért Lindsey videója is nagyon tetszett, az Assasin's Creed-del ugyanígy vagyok. Nem fogok minden videórol írni, asszem többet ér a szónál a videó ;)...
2013. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!