Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Tokio Hotelt?

Szeretitek a Tokio Hotelt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Számomra semleges. Nem szoktam hallgatni, de ha a rádióban lejátszanának egy számot tőlük nem rohannék sikítva,hogy adót váltsak :)
2013. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisvuk29 ***** válasza:
nem
2013. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jók. Nem nagy kedvenceim, de néha szoktam hallgatni.
2013. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem, de csak a régebbi számaikat. Az újak nem olyan jók.
2013. jan. 28. 18:55
 6/9 anonim válasza:

ki nem állhatom...

egyébként azt hittem, hogy már rég megszűnt, mert mostanában nem hallottam róluk (amit annyira nem is sajnálok)

2013. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 desiree91 ***** válasza:
Én szeretem őket.
2013. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 muffin2002 válasza:
Már amióta megalapult a banda azóta szeretem és hallgatom őket.A szüleim szerint elvont zenéik vannak,ezért sokáig nem engedték,hogy hallgassam őket.4 év kihagyás után újra visszatértek és kiadták a "Kings Of Surbia"című albumukat három új számmal.Nagyon megváltoztak.....A szülinapomon(Március 27-én)kijött a legújabb számuk a Feel It All.A zene az nagyon jó lett,de a videoklip.....A drog,az erőszak,a heroin....Ezek nem ők...A régi stílusuk jobban tetszett...De sajnos fel kell nyitnom a szemem és észre kell vennem a valóvilágot.A régi Tokio Hotel már a múlté....Nem élhetünk végig a múltban..Minden esetre én még mindig szeretem bár az új stílusuk nem nagyon tetszik.Remélem a Feel It All zene és videoklipje arra akarja felhívni a figyelmünket,hogy mi ne essünk a drog-és az alkoholfüggőség csabdájába!!
2015. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sophia Kaulitz válasza:
Muffin2002! Én egyszer bírtam végignézni a Feel it all klippjét, többször nem bírtam rászánni magam. Annyira sokkolt, hogy az ember, akit annyira szeretek, szenved, hogy a drog szó hallatán is bevillannak a képek az agyamban a videoról...és pont ez volt a céljuk :) hogy legalább mi, Alienek ne essünk a drog csapdájába. Ezért "szeretem" azt a klippet. Mellesleg igen, szeretem őket, ma vettem az Alexandrában 5300 Ft-ért DVD-t :'D megláttam egy eldugott ficakban, és egyszerűen nem bírtam megállni :3
2015. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!