Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik az echelonok?

Kik az echelonok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a 30 Seconds To Mars rajongói így nevezik magukat, de mi ez tulajdonképpen?

2013. febr. 8. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
úgymond egy "család"
2013. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagybetuvel ird :) elozo vok,terjesztjuk a Marsot,szeretjuk es nem csak a zenejuket hanem oket is.Csalad vagyunk nem rajongok,ha erdekel nezz utana,mondjuk a neten nem a lenyegen van a hangsuly..
2013. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel ki lett segítve szegény....


Szóval az Echelon szó a napóleoni időkből származó kifejezés, melynek jelentése "hullámban való támadás".


Az Echelon a 30 Seconds to Mars legelkötelezettebb rajongóinak csoportja, és az együttes a hivatalos street teamje is. Ez annyit jelent, hogy a csoport tagjai nem csak szeretik a banda zenéjét, hanem részt vállalnak az együttes népszerűsítésében is. A 30 Seconds to Mars talán a legismertebb azok közül az együttesek közül, amelyek az interneten keresztül kezdték el terjeszteni a zenéjüket és így szerezték első rajongóikat is. Ezek a rajongók voltak ott az első koncerteken, ők érték el, hogy a rádiók elkezdjék játszani a dalaikat, ők szavazták be a klipeket a zenei tévék műsoraiba. Az Echelon 2002 óta létezik, és kétféleképpen szerveződik. Egyrészt a regisztrált tagjai magától az együttestől kapják a felkéréseket különféle küldetések formájában. Másrészt, és ez a jelentősebb, a csoport tagjai saját lehetőségeket keresnek a promótálásra; pl. plakátokat ragasztanak, szórólapokat osztogatnak, fórumokat hoznak létre, találkozókat szerveznek, egyszóval mindent megpróbálnak, hogy valamit elérjenek az együttes népszerűsítése érdekében.

A rajongótábor az évek során egyre nagyobbra nőtt, és ma már nem más, mint egy hatalmas globális közösség, akik büszkén hirdetik a zenekart és annak üzenetét mindenfelé.

2013. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy netes bejegyzés. persze ez mind igaz,de nem feltétlen csak a népszerűsítőik vagyunk. és nem csak azok az Echelonok,akik 2002-ben népszerűvé tették őket. Szerintem aki megérti,tapasztalja ezt az egészet,az jó úton halad affelé hogy Echelon legyen.
2013. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert egy ismerősöm is echelon. Ő amikor mesélt róla az volt a gyanúm, hogy ez egy szekta. Ugyanezt mondta egy másik ismerősöm is. De lehet hogy ez az emberke csak túlzásba viszi a rajongást, vagy nem igazi echelon.
2013. febr. 25. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hátöööö... a 30STM-hoz tartozik még egy "szlogen", ami úgy hangzik, hogy "Yes, this is a Cult"..... és a "cult" szót lehet szektaként is fordítani. Én jobban szeretem a kultuszt használni :)

A szektát csak azért nem szeretem használni, mert az emberek fejében ehhez a szóhoz pejoratív értelem társult. Holott, akinek van némi iskolázottsága, vagy utána olvasott már valaha (és itt most nem a Wikipédiára gondolok), az tudhatja, hogy ez nem így van.

2013. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor sok echelon miért viselkedik úgy, mintha valami gógyija lenne?
2013. febr. 28. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Mert van! XD

Ez általában azokkal történik meg, akik még "elég frissek" az "echelonosdiban". Az ő szemecskéjük előtt még ott a rózsaszín fátyol és mind az együttes tagjaira, mind a tetteikre úgy néznek, mintha az lenne a világ legjobb dolga :)

De ha elég ideig követed őket, rájössz, hogy nem így van, és ettől lesznek igazán emberiek a szemedben... és már azt sem hiszed el nekik, amit kérdeznek! XD

2013. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!