Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért isteníti mindenki ezt a...

Vad-Ász kérdése:

Miért isteníti mindenki ezt a "tucitucis" 'prtyzenéket'?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi abba a jó.

Senkinek sincs stílusa?vagymi.!.?

Mindenki ilyen zenét hallgat,,és,,engem szólnak le mert én rockot meg metált hallgatok.....

De én nem fogok áttérni.



2013. jan. 31. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindenki:D Én például szinte csak rappet hallgatok. Csak elvétve ilyen party zenét hogyha tetszik. Kb. 50-ből 1-szer:D
2013. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mindenkinek szíve joga, hogy mit hallgat nem? Te egyébként ugyanazt csinálod, mint akik leszóltak téged. Te ugyanúgy leszóltál minket. Azért van többféle zenei stílus, mert mindenkinek más tetszik. Nem értem, hogy miért nem saját magukkal foglalkoznak az emberek..
2013. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem miről beszélsz.

Nekem azokkal semmi bajom nincs, aki tényleg ezt a zenei stílust szereti. Tényleg, ő dolga, ha neki az tetszik, akkor örülök neki ezerszer, hogy megtalálta a saját ízlését.

Viszont azoktól ráz ki a hideg, akik ugyanazt a 4-5 számot nyomatják napi rendszerességgel egy hónapon át. Nem ismerik magát az előadót, vagy másik számot abban a műfajban (lásd Gangam style), de ők hú de nagy fanok. Az nem zenei ízlés, könyörgöm.


A rock és metálért pacsi, tartsd meg a jó szokásod, nehogy áttérj a sötét oldalra. :)

15/L

2013. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haló!! Én nem szeretem a partyzenéket, de van belőle egy-két jó:) Pl ez, de ez régebbi, de imádom<3


Cascada - Neverending dream

meg ez is olyan partys-féle és ez is elég jó:)

Katy Perry - Hot N Cold

2013. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki túlzás. Én tudom magamról, hogy nagyon behatárolt a zenei ízlésem, kizárólag metal-t hallgatok. Techno meg hasonlókkal ki lehet üldözni a világból. De akinek ezek tetszenek hallgassa, nem érdekel. Csak nekem ne kelljen.
2013. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 £aRA ***** válasza:
100%
tőlem mindenki azt hallgat amit akar, nem szólom le a másikét, de akkor ő se azt, amit én szeretek (rock és metal) csak obe directiont meg biebert ne nyomasson a fülembe, mert azoktól rosszul leszek.
2013. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 £aRA ***** válasza:
*one, bocs:D
2013. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!