Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Naruto Shippuuden 6. opening...

Yumi Zakuro kérdése:

A Naruto Shippuuden 6. openingjének ki az eredeti előadója, és mi a címe?


2013. jan. 30. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Örömmel látom, hogy nemcsak az én tetszésemet nyerte el baromira :D
2013. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez a kedvencem, szerintem rohadt király! Az egyik legjobb op, szerintem. ^^
2013. febr. 1. 10:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértünk.:D (A harmadikat messze túlszárnyalja, nem is értem, miért azt isteníti mindenki.)
2013. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz, viszont nekem az a másik nagy kedvencem. :D
2013. febr. 3. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Valahogy sejtettem, hogy rossz példát sikerül felhoznom...:D Szerintem akkor már inkább a 9es, ami felveheti a versenyt az ezüstéremhez (a 8ast csak azért nem mondom, mert a feminista lelkem nem tűr meg ennyi férfihangot egymás mellett :D).
2013. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos még elég kezdő Narutos vagyok, vagyis nagyon sokáig nem néztem, úgyhogy én még csak a 6. openingnél tartok. :D Viszont engem a női hangok egy idő után irritálnak, talán mert én is az vagyok és itthon is csak női nemű egyedekkel vagyok körül véve. :"D Nekem sokkal megnyugtatóbb egy férfihang (persze nem a b*zi nyávogásra gondolok. XD)
2013. febr. 4. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, tartottam tőle, hogy még hiába sorakoztatom fel az említésre méltó openingeket, de sebaj, tekintsd ezt egy előleges ajánlónak.:D Azt mondjuk nem tudom, mi bajod a saját nemed hangfekvésével, szerintem ennél egyénfüggőbb, melyikük produkál fülsértő lármát. Számomra ugyanolyan kellemes vagy épp kellemetlen tud lenni mindkettő. Igaz, én általában nem a megnyugvást keresem a zenében (különösen nem egy hangulatfokozásra szánt főcímdalban), a Sign-ben is a sajátos dinamika és dallamvilág fogott meg. A topicodat meg már szanaszét OFFoltam időközben. Na mindegy.:D
2013. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs probléma. :"DD Igen, néha frusztrálnak egyes emberi hangok. XD Ezért nem szoktam túl sok vokális zenét hallgatni, vagy ha igen azok is vagy kivétel (mint esetünkben a Sign), vagy nem "emberi" hangfekvésű éneklőset hallgatok. :"D A megnyugvást kivételesen nem erre a kérdésemre vonatkoztatva írtam, de se baj. XDD Szerintem is pont az a zseniális ebben az openingben, hogy teljesen felcsigázza az embert és viszonylag aktívan tud hozzá kezdeni az adott részhez. :'D
2013. febr. 5. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Flow - Sign <33 imádom, tudom gitáron :D
2013. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!