Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a "djent"...

Mi a véleményed a "djent" zenéről?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol a fentebb említett stílusról. Tudom, hogy ez nem egy igazi műfaj, de sokan igyekeznek ezáltal definiálni zenekarokat, vagy esetleg zenekarok saját magukat.


Ha valaki nem ismerne ilyen zenekarokat akkor egy kis ízelítő:

- Monuments - Degenerate

- Tesseract - Eden

- Periphery - Icarus Lives!

- Animals As Leaders - Tempting Time



2013. jan. 30. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és tömören: iszonyat jó muzsika, a Tesseract főleg nagy kedvencem.
2013. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kata 2000 ***** válasza:
megyek, meghallgatok egy ilyen zenét...Várj!
2013. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kata 2000 ***** válasza:
63%
Őőő...Nem az én stílusom :D De ez nem azt jelenti, hogy nem jó. Mert ha valakinek tetszik, akkor bizonyára "jó". Ígyszóval eléje teszem, hogy AZ ÉN VÉLEMÉNYEM SZERINT/SZERINTEM nem jó. Hogy ne sértselek meg :D
2013. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első voltam. :) azóta sikeresen rákattantam a Monumentsre is, köszönöm az ajánlást. :D
2013. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem sértesz meg :D Kinek mi jön be... pusztán kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést :) és köszönöm a válaszod!


Hehe, örülök neki ha tudtam ajánlani egy jó zenekart :D köszi a válaszod, nekem is valahogy a Tesseract az egyik nagy kedvencem, mellette még a Monuments-t tudnám kiemelni... iszonyat energikus az az anyag :D

2013. febr. 13. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:

elvileg lehet stílusnak nevezni lelkiismeretesen, én nem rég találtam rá és nagyon tetszik :)

Intervals-t is tudom ajánlani

[link]

2015. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, de egyedül érzem magam vele :D Itt vas megyében kb még senkivel nem találkoztam aki szeretné. Perpihery, Tesseract, Vildjartha nagy kedvenceim.
2016. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!