Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenéről?

2013. jan. 22. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 8 éves elmúltál és ez tetszik, akkor be kell látnod szomorúan, hogy valami baj van.
2013. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak poénból csinálták, akkor rendben van. Nem vagyok oda az ilyesfajta zenékért, nem tetszik, de ettől függetlenül jól megcsinálták ezt a számot. Az eredeti verziót pedig aranyosnak találom. Gyerekeknek szól, nekik kell hogy tetsszen, nem nekünk, bár vannak olyanok, akik nem olyan kicsik már, mégis szeretik. De miért baj ez? Egyébként az én unokahúgom is imádta néhány éve, mindig ezt kellett hallgatnunk, "egy ugrás hopp..." Ő csak 4 éves volt akkor, de a 15 éves nővérének is tetszett.
2013. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván csak poénból csinálták. Vagy legalábbis nem teljes komolysággal. Mindenesetre elég érdekes egy kb. 3-4 éveseknek szóló gyerekdal eme remixe, olyan stílusban, mely leginkább fiatal huszonévesek körében kedvelt. Rossznak szerintem nem rossz, bár tény, hogy elég vicces ez az egész koncepció.
2013. jan. 22. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!