Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenéről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=cvaIgq5j2Q8


Kérlek titeket, ne 10 másodperc alatt itéljetek :D


2013. jan. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Műanyag.
2013. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amolyan jóféle zenemanó szám. Nem "ítélem el 10 másodperc alatt", de azt ne várd, hogy komolyan vegyem :D
2013. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem egy nickelback, de hallgatható :P
2013. jan. 23. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén nekem eszembe se jutott volna egy lapon emlegetni a Nickelback-el. Ha viszont változott a felállás akkor változott a vélemény is.

A Nickelback lassan húsz éve nyomja az ipart, és hozzájuk képest ez a számítógéppel összeszerkesztett "zörej" - mert mint ismeretes a számítógép nem hangszer, mert nem képes hangot megszólaltatni, csak zajt adni ki magából - csak egy futószalagon gyártott gagyi szarkupac :S

Nekem ez a véleményem.

2013. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem meg az a véleményem, hogy a nickelback egy rendkívűl jó együttes, viszont vannak bizonyos elektronikus zenék, mint pl a hardstyle, aminek megalkotásához semmilyen komoly szaktudásra nincsen szükség,csak a ritmus érzésére, mégis az életem része, és nem érzem magam ettől rosszabb embernek :) ettől függetlenül nem vagyok beszűkült, és ugyanúgy szeretem a rockot, a rapet, a pop-ot meg miegymást
2013. jan. 25. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!