Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van aki szereti a kpop-ot? V...

Van aki szereti a kpop-ot? V jrockot?

Figyelt kérdés
nem toom mi a bajuk a legtöbb embernek a baja ha vki ezt hallgat! idegesítő máán h állandóan fikázzák! mmost komolyan mi olyan rossz benne?:o ><""

2013. jan. 25. 22:32
1 2
 11/19 Eccavú27 válasza:
életem részévé vált a kpop :D 2 és féléve hallgatok koreai zenét, és...sokkal jobb, mint bármi más :) és a fiúk is helyesebbek*.* Yang YoSeob(B2st) ;) ultimate bias :D
2013. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, de nekem sajnos az a véleményem, hogy már divattá vált... Csak menjen el az ember egy NS-ra... Szóval, én a haterektől is jobban utálom a kis divatmajmokat.
2013. febr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

annyira nem vált divattá!! de mostanában télleg nagyon soka hallgatják!

de amúgy meg vannak olyanok akok csak "divatból"hallgatják! meg csak azt amit mások mármint h beszélget valakivel és akit "az a személy" szeret azt fogja "lemásolni"! ez viszont idegesítő><

2013. febr. 19. 21:26
 14/19 Kawamura Manami válasza:
Én Jrock-os vagyok... engem is mindig piszkálnak, hogy vágottszemű b*zikat hallgatok... meg hogy egymást sz*opják... és ilyenkor annyira ideges vagyok... el nem lehet mondani. Jrock-ot hallgatsz?
2013. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én mind2-t szeretem! Am nekemis szinte az összes ismerősöm fikázza meg kérdezi h "a hülye ferdeszeműeket mért hallgatom". Nemértem mi a baj velük, mert simán vannak olyan jók (vagy jobbak) mint az angol énekesek!!
2013. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért bocsi, sajnos tényleg rengetegen vagy divatból hallgatják, vagy olyan "fanok", akiktől épeszű ember távol marad. Imádom ezt a műfajt, de amit egyes emberek művelnek, az tényleg undorító. Szerintem nem a zenével van a baj, hanem azzal a bizonyos fanbase-sel.
2013. ápr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én a jrockot szeretem a legjobban, de a kpopot is c:
2013. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

nos igen vannak a "fanok" akik vagy nem tudják igazából mit hallgatnak,vagy olyanok,hogy megsimogatnáma pofikájukat egy szívlapáttal,mert a fanatizmusuk már egyszerűen annyira túlzó,hogy nem ártana egy kis zárt levegő.Mindkettőt hallgatom és szeretem és mindkét stílusban(bár néha összeegyeztethetetlennek[<-azt megmondtam xd] tűnik)próbálok tevékenykedni és valahogy közelíteni őket egymáshoz.Az emberek pusztán primitívságból és szűklátókörűségből ócsárolják őket vagy egyszerűen azért,mert tudják,hogy ők legalább el is értek valamit.A másik meg az amikor ők egyszerűen képtelenek bármiért is igazán,szívből rajongani és nem képesek felfogni,hogy más meg igen.Sajnos volt már olyan is,hogy valakinek mutattam számot(mindkét műfajnál előfordult)és teljesen oda volt emg vissza az illető,hogy ez egész jó meg tetszik neki aztán amint megtudta,hogy koreai/japán elkezdte húzni a száját,hogy "egyébként elég sz*r",vagy csak ott hagyott,hogy akkor jó zenehallgatást.

Sajnos ez a helyzet,de máshol sincs így.Ott hlyben meg általában az idősebb korosztály elégedetlenkedik miszerint ez nem rendes munka csak züllés;az értelmetlen,mondanivalója semmi,amerikai meg "nyugati" zenéket meg istenítik. Ízések és pofonok.

bocsi amiért hosszú lett ^^"

2013. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ismerős a kedves kérdező érzése. Én sajnos allergiás vagyok a Kpopra (nekem az nem tetszik), de a Jrockot nagyon szeretem és amúgy csak japán zenét hallgatok. Engem és a japánokat az elején nagyon leszóltak (nem taglalnám), de mára megbékéltek. Csak sajnos olyanok is vannak, akik tudják h japán a zeneszám, tetszik nekik, istenítik, de azt sem tudják h ki az előadó, nem tudják h miről szól a dal, de van h a címet sem tudják. Jó, velem is előfordul, hogy olyat hallgatok, aminek nem tudom a címét, az előadókat sem ismerem minden esetben (de általában igen). De ez az állrajongás már az őrületbe kerget.

És volt olyanra is példa, h azt mondta egy lány h "de jól néz ki, ő lesz a férjem"(a saját nevében), és mikor közöltem vele, hogy 30 fölött van, egyből egy drogos, b*zi undorító ember lett (a jkocker). Ezt már annyira unom és utálom. :(


Bocsi h hosszú lett, de ezt muszáj volt kiadnom.

2014. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!