Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van aki szereti a kpop-ot? V...

Van aki szereti a kpop-ot? V jrockot?

Figyelt kérdés
nem toom mi a bajuk a legtöbb embernek a baja ha vki ezt hallgat! idegesítő máán h állandóan fikázzák! mmost komolyan mi olyan rossz benne?:o ><""

2013. jan. 25. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem a zene a rossz, hanem ahogy írsz. De az borzalom. Ha ez a zene ennyire butít, akkor érthető, hogy az emberek fikázzák.
2013. jan. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én szeretem mindkettőt :) és volt már szerencsém elmenni jrock koncertre *-*
2013. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Én imádom mind a kettőt *--*
2013. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Én is szeretem, mármint nem a kpopot, hanem a japán zenéket. Ez nem rossz, van akinek tetszik van akinek nem. Engem csak az szokott idegesiteni, amikor vannak akik ott nyávogják a ki tudja milyen számot hibásan, és azt sem tudják miről szól amit énekelnek. Én csak olyan zenéket szeretek hallani amit értek is.
2013. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Szezetem mind a kettőt... Nekem abból van már nagyon elegem hogy haa telefonomon beállitom valamelyik idol képát háttérnak egyból leszólják őket... a legroszabb hogy van amikor lánynak nézik őket vagy amikor Justin Bieber-nek nézik Taemint (Shinee)
2013. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is k-popos vagyok.

Az emberek baja az, hogy ázsiai. A legtöbb ember pedig rasszista, és mivel ázsia, akkor az már nyilvánvalóan rossz... Pedig nem, arra sem veszik a fáradtságot, hogy akkor kezdjenek dalokat keresgetni belőle. Akárcsak egyet-kettőt, hogy megismerjék, mi is ez ténylegesen.

2013. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

1 komizó! bocsmáá de így jött.xDD

a többieknek köszönöm a véleményüket! máán aztem egyedül vok de így örülök^^ és am JB és Taemint h lehet összekeverni?:o o_O meg mikor azt mondják h húzott szeműek meg h b*zik és ilyesmikkel fikázzák őket nagyoon idegesítők><

utcsó komizó hátt igeen ez a baj h ennyire rasszisták pedig semmi gond nincs velük szerintem!

2013. jan. 26. 22:43
 8/19 anonim ***** válasza:

Én imádom a k-pop zenét!

BigBang, FTIsland, Infinite, NU'EST, SS501, Super Junior és még sokan mások :D


És megértem az érzést is, amit te táplálsz. >:(

Farsangon a zenék közé felírtam pár pörgös, klassz számot! Erre nem kihúzták?! Érdeklôdtem is, hogy MIÉRT??? Hát ôk nem értik a koreait >< "Félnek az ismeretlentôl" ennyi!! Sokan az angol nyelvet sem értik, miért ne legyen koreai is! Franc esen beléjûk!

2013. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nos én több mint 3 éve csak is kizárólag k-pop-ot hallgatok :DD egyszerűen imádom. de a suliban mindig leszólják, hogy hülye b.zik....stb. csak azt nem tudom hogy lehet véleményt nyílvánítíni arról, hogy mi a rosz és mi a jó, ha még nem is hallgatott olyat. -.-" szallagtűzőmön is mindenkii felírhatott papírra számokat, hogy mi menjen a bálom....én rengeteget írtam (csak kpop-ot) de egyet sem adtak le. és mint utólag kiderült az osztály megbízottja nem adta le az én számrendelésemet....mert ő nem fog olyat hallgatni amit nem is ismer.....csak azt nem értem hogy akkor hogy ismer egyáltalán 1 számot is bárhonnan, ha új számokat nem hallgat meg. -.-" skkoló...az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni és majg megunják a piszkálást. és szerintem örüljünk hogy ezt még nem kapták fel...akkor csak divatból hallgatnák...és nem azért mert pl.: a szöveg tökéletesen meg van szerkesztve vagy a jó dallam, a kitünő tehetségek a csodás hangjukkal, vagy a nyelv szépsége miatt....sorolhatnám napestig....szóval ez azért jó hogy nem divat itt még :DD
2013. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

kihúzták?? nem adták le?? te jó ég!!

hátt igeen sajna ez van:// de még téll mindig jobb mintha csak a divat miatt hallgatnák pedig ha tudnák h mennyivel értelmesebb, eredetibb jobb értelmesebb...stb. szövegeik vannak!! nem az a hülye érthetetlen 5x megismételnek egy szót katyvaasz!! de ha meg sem hallgatják akk h fogják ismerni? könyörgöm ez már raszizmus!! és am nem értem az angolt mért "elfogadott" hallgatni? az mégis mivel mennyivel jobb?

2013. febr. 3. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!