Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » FONTOS-Hogyan lehet lépést...

FONTOS-Hogyan lehet lépést tartani a mai zenei divattal?

Figyelt kérdés

az osztályban mindenki a legujjabb számokról beszél, nekem meg gőzöm sincs h. miről van szó, ezért mindenki lemaradottnak tart, és nem tudom hogy lehetne kitörni ebből, megmondanátok pl.


kik a legnépszerűbb (hazai/külföldi) előadók?

mik az aktuális slágerek?

mik a legismertebb számok?


a sgítséget elöre is KÖSZÖNÖM


2013. jan. 19. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A slágerlisták azokat játszák.
2013. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hallgass olyan zenét, amit te is élvezel, mert ez csak egy egyéni vélemény, de a mostani slágerek nagy része számomra hallgathatatlan szemét, de senki nem bánt emiatt, mert van saját zenei ízlésem, és vannak még, akik hozzám hasonlóan más zenét keresnek, ez százszor jobb közös téma.

De, ha ezt nem fogadod meg, hát ne menjen pocsékba a válasz:

A leghíresebb hazai előadók az X-faktorosok, azt beütöd a gugliba, és kész

Külföldiek közül nálunk Adelet, Nicki Minajt és Skrillexet szokták ajnározni. Együttesek közül a sok csajszi a One Direction-re van rákattanva, ami szintén borzalmas, de hát népszerűnek népszerű.

A nyár nagy slágere pedig a Call me maybe volt, ami mondanom sem kell, egy nagy rakás... Khm... Melléktermék.

Ha rám hallgatsz, egyiknek se jársz utána, de válaszoltam a kérdésre legalább

2013. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell követned, azt hallgasd amit szeretsz. amúgy ami nekik új az általában eléggé régi, figyeld a külföldi feltörekvő előadókat és lesz olyan szám amit te már rongyosra hallgattál mire ideér Mo-ra
2013. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

A 2. hozzászólóval teljesen egyetértek!


Nicki Minaj például az egyik legcikibb, amit valaha is kitaláltak. Adele mondjuk jól énekel, de egy Whitney Houstonhoz, Céline Dionhoz, Barbra Streisandhoz, Lara Fabianhoz vagy Tina Turnerhez még nőnie kell. (Ezek a nevek mondanak még valamit? :-) Több évtizede még mindig imádják őket, mert kivételes tehetségek)


Én egy kicsit idősebb vagyok, és inkább más zenéket hallgatok, mert a slágerlistás zenéken kívül ezerszer jobb zenék is vannak. Ha megkérdezel zenészeket szinte bármilyen műfajban, ők nem is hallgatják a slágerlistákat, nem rontják a fülüket olyan zenékkel...


Tudom, hogy tizenéves korban nagyon fontos, mit mondanak az emberről az osztálytársai - de sokkal jobban jársz, ha azt hallgatod, amit TE szeretsz!


De ha mindenképpen fontos neked, hogy tájékozottnak tartsanak, feliratkozhatsz például egy-két hírlevélre, és emailben megkapod a legfrissebb magyar és nemzetközi zenei híreket.

[link]

[link]

[link]


Így nemcsak mindig képben lehetsz, hanem sokkal többféle zenéből válogathatod ki, hogy neked mi tetszik.

2013. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, sokat segítettetek
2013. jan. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!